Rüyada bir tanıdığının felç olduğunu görmek

Rüyada bir tanıdığının felç olduğunu görmek emek verdiği, ter döktüğü ve üzerinde çok çalıştığı işlerin istediği şekilde sonuçlanacağına, dargın kişilerin kısa süre içinde barışacağına, kazanç elde edeceğine, bereketli işlere gireceğine, ticaret ehli olacağına, sorunsuz, sakin ve huzurlu günler geçireceğine, rahatının, konforunun ve lüksünün de baki kalacağına, sorunlarının sona ereceğine, bir sebeple çok zor zamanlar geçireceğine, elinde bulunan parayı da bu şekilde harcayacağına, hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde ve hiç sıkıntı çekmeden kavuşacağına, kendisine hayır getirmeyecek işlere gireceğine delalettir.

Rüyada bir tanıdığının felç olduğunu gördüyseniz:

  • Alacağınız bazı haberler yüzünden endişe duyabilirsiniz.

Rüyada bir tanıdığının felç olduğunu görmek maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine, insanlarla uyumunun artacağına, anlaşmazlıkların, kinin ve nefretin son bulacağına, insanlarla muhabbetinin koyulaşacağına, ağız tadının yerine geleceğine yorulur.

Rüyada bir tanıdığının öldüğünü duymak işlerin her geçen gün daha iyi olacağına, sağlık sorunlarının çözüme kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada bi tanıdığının öldüğünü görmek kırgınlıkların ve küskünlüklerin aşılacağına, allah’ın izni ile çok rahat edileceğine tabir olunur.

Rüyada felç olduğunu görmek çok büyük atılımlar ve çalışmalar gerçekleştireceğine, hayalindeki herşeye yakın zaman içinde kavuşacağına, dost ya da akrabalardan alınacak yardımlar ile parasal sorunların sona ereceğine işaret eder.

Rüyada bir tanıdığının hamile olduğunu duymak çok severek gireceği bir çalışmada büyük zararlar göreceğine, iş ile ilgili büyük ve akıllıca yatırımlar gerçekleştirileceğine inanılır.

Rüyada bir tanıdığının çocuğunun olduğunu görmek işlerinin yoluna gireceğine, mesleki hayatındaki başarılarının artacağına, çok rahat bir nefes alacağına ve çok huzurlu bir döneme gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada tanıdığının hamile olduğunu duymak yüz güldürecek sonuçlar elde edeceğine, üzüntü duyulmasına sebep olan durumların ortadan kalkacağına yorulmaktadır.

Rüyada bir kadının felç olduğunu görmek büyük kazançlar elde edeceğine, iyi geçiminin de bozulacağına inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments