Rüyada bir sürü yanan mum görmek

Rüyada bir sürü yanan mum görmek sevinçli ve hayırlı haberler alınacağına, ana baba duası alınması sayesinde hayatın günden güne daha iyiye gideceğine, yanlış anlaşılmalara mahal veren yaşantısına çeki düzen vermemesi halinde mevcut işinden de olacağına, yaşanan eksikliklerin giderileceğine ve çok büyük ve güzel işlerde başarı kazanılacağına, deyim yerindeyse karanlık günlerin yakın bir zaman içinde aydınlanacağına, maddi olarak kötü geçen bir dönemin kapanacağına, yeni işlerin geleceğine, iş hayatının daha kolay ve güzel olacağına, dertlerin azalmasına vesile olacak olayların meydana geleceğine, eşinin ve çocuklarının kendisine saygı ve sevgi göstereceğine, eline geçen fırsatların bazı olaylar yaratacağına rivayet eder.

Rüyada bir sürü yanan mum gördüyseniz:

  • Size ilerleme, büyüme, eğitim, aşk veya seyahat fırsatları sunabilecek farklı serüvenlerin başında bulunuyorsunuz.

Rüyada bir sürü yanan mum görmek şanslı ve kısmetli bir döneme gireceğine, askıda kalan işlerini nihayete erdireceğine, rakiplerini ortaya koyacağı başarılı projeler sayesinde yenilgiye uğratacağına, yapılan işlerde çok hayırlı ve kazanç getirecek çalışmalar yapılacağına, uzun zamandan beri tekrar eden zararların düzeltileceğine yorulur.

Rüyada sürü sürü köpek görmek o işten ekmek yiyeceğine ve yanındakileri de ekmek sahibi yapacağına, zamanında destek verdiği bazı insanlardan destek görmeyeceğine alamet eder.

Rüyada sürü sürü koyun görmek hiçbir üzüntü verici olayın kalmayacağına, mal mülk sahibi olacağına, uzun zamandan beri birlikte olduğu hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine işaret eder.

Rüyada sürü sürü balık görmek karamsarlığa düşeceğine ve mutsuz olacağına, hiç yokluk ya da darlık çekilmeyeceğine işarettir.

Rüyada yanan otu söndürmek malının, parasının ve canın güvende olacağına, maddi açıdan iş hayatında zarar getirecek bir konu ile ilgili olarak çok temkinli adımlar atılacağına işarettir.

Rüyada yanan gül görmek büyük sıkıntılar ve borçlarla boğuşmak zorunda kalacağına, çok büyük maddi zararlara uğrayacağına, sürekli, yakınında tuttuğu ve çok güvendiği kişilerden birinden ihanet göreceğine, evinde ve işinde yardımcıları olacağına, elinin sıcak sudan soğuk suya değmeyeceğine alamet eder.

Rüyada yanan bir evi söndürmek ailesinden, evlatlarından ve çevresindeki kişilerden yana hayır bulacağına, gönlünce bir yaşam süreceğine, karşısına çıkan fırsatları hayırlı iyi bir şekilde değerlendirmesi ile birlikte rahata ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada yanan cin görmek malının da eksilmeyeceğine, çok tanınan ve sevilen bir kişi olacağına delalet eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments