Rüyada bilezik kırmak

Rüyada bilezik kırmak yalanların, günahların ya da hatalı davranışların kişinin ayağına dolanacağına, hayal kırıklıklarının çıkacağına ve yaşamının bir anda deyim yerindeyse fırtınalı bir denize dönüşeceğine, sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, rüya sahibinin değişik iş kollarına yöneleceğine, girdiği sıkıntıların karşılığını alamayacağına ve daha büyük sıkıntılara gireceğine, kişinin can derdine düşeceğine her şeyi unutacağına, iç dünyanızın sakinleşeceğine, rüya sahibinin kurulu bir düzeni olacağına, bu sayede sabit gelire sahip olup, elinin dara düşmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada bilezik kırmak gördüyseniz:

  • Aşk hayatınızda ise inişli çıkılı durumlar yaşayabilirsiniz.

Rüyada bilezik altın bilezik takmak maddi kolaylığa ulaşacağına, gururlandıracak işler yapacağına inanılır.

Rüyada cam bilezik eşi ve çocukları ile hayal ettiği hayatı yaşayacağına, onlardan her zaman saygı ve sevgi göreceğine, onun rahatının, keyfinin, ağız tadının yerinde olduğunu öğreneceğine ve annesiyle ilgili kendisini mutlu ve memnun edecek gelişmeler yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada bilezik ve daha işe başlamadan ortağı olan kişi ile arasının açılacağına, işlerinde çok iyi bir noktaya geldiği bir dönemde düşmanlık yapan bir kişi tarafından zarar verilmek isteneceğine, ağız tadının bozulmayacağına ve yaşamının da kolaylıklarla geçeceğine yorulur.

Rüyada bilezik yemek sevdiği kişiler ile çok zor zamanlar geçireceğine, kazanılan paranın sevilen kişilerle bölüşüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada çok bilezik takmak hayırlı bir şekilde girilen işten çok büyük zararlar edilerek çıkılacağına, olayların yatışıp, ortalığın güllük gülistanlık olacağına tabir olunur.

Rüyada bilezik dağıtmak hayır getirecek ve iş dünyasında sarsılmaz bir yer edinilmesine katkı sağlayacak kişiler ile ortak olunacağına, kazancın arttırılması konusunda büyük adımlar atılacağına, çok büyük kısmetler elde edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada kırık bilezik zor zamanların böylece geride kalacağına, başka başka yerlere seyahat edeceğine, yeni dostluklar ve arkadaşlıklar edineceğine, geçmişini arkada bırakacağına alamet etmektedir.

Rüyada pahalı bilezik rüya sahibinin maddi anlamda tabir yerindeyse ne uzayacağına, her türlü fırsatın değerlendirilip, yaşanan olumsuzluklardan ders çıkarılacağına inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments