Rüyada bezelye açmak

Rüyada bezelye açmak rüya sahibinin başarısız olması nedeni ile kazancının eksileceğine, elinin darlık içinde kalacağına, sorumluluklarını önemseyerek ve çok çalışarak hayatını geçireceğine, moralinin, keyfinin kaçacağına, onunla ileride çok mutlu olacağı evlilik hayatı için hayırlı bir başlangıç yapıp, birlikteliğe başlayacağına, dost sanılan kişilerin, düşman olduklarının anlaşılacağına, müjdeli haberler alacağına, hayallerine, arzularına, hedeflerine kavuşacağına, muradına ereceğine, çok hayırlı bir işle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, yarar getirecek bir çalışmaya ortaklık edileceğine, maddi olarak çok büyük zarar göreceği bir işe girmek zorunda kalacağına ve üzüleceğine tabir olunur.

Rüyada bezelye açmak gördüyseniz:

  • Ani tepkiler vermeniz durumunda kendinizi zayıf veya zor bir duruma düşürebilirsiniz.

Rüyada bezelye soymak elinde bulunan paranın boşa gideceğine, maddi olarak çok büyük zorluklarla karşılaşacağına, bazı küçük sorunların gittikçe büyüyeceğine alamet eder.

Rüyada bezelye koparmak yakın zaman içinde çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, işten ve güçten el etek çekileceğine, rüya sahibinin ruhsal olarak çok büyük bir yıkıma uğrayacağı bir döneme gireceğine ve bu dönemi atlattıktan çok uzun bir zaman sonra bile çok büyük üzüntüler yaşayacağına işaret eder.

Rüyada bezelye dikmek hatadan dolayı zarar edeceğine ancak daha sonra işlerini toparlayacağına, aile hayatında kendisini daha mutlu edecek bazı olaylar yaşayacağına işarettir.

Rüyada bezelye vermek ağız tadı ile yaşanacağına, sağlık sorunlarının uzaklaşması ile kişinin keyfinin yerine geleceğine, toparlanacağına rivayet eder.

Rüyada bezelye pişirmek kısa bir süre öncesine kadar hayal ettiği ne varsa hepsini yaşayacağına, ancak ortaya çıkacak kötü bir durumdan ötürü işlerin bir anda aksamaya başlayacağına ve hayatın bu durumdan çok olumsuz etkileneceğine yorulmaktadır.

Rüyada bezelye açmak geçim sıkıntısına düşüleceğine, hiç istemeyeceği şeyler ile karşılaşacağına işarettir.

Rüyada bezelye yetiştirmek kendine ait açacağı bir işyeri sayesinde başkalarının kazanç sağlamasına, para kazanmasına da vesile olacağına, yaptığı işlerden yana manevi huzur duyacağına rivayet eder.

Rüyada yoğurtlu bezelye işlerin ve çalışmaların günden güne daha azalacağına, mesleğini ihmal etmeden, her türlü eğitici konferansa, kursa ve mesleki seminerlere katılacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments