Rüyada bezelye dikmek

Rüyada bezelye dikmek rızkının da çoğalacağına, adını yaptığı işle duyurup, ün salacağına, tüm umutlarını, neşesini ve huzurunu yitireceğine, borçlarının ve geçim derdinin biteceğine, bunun da kendisine tabiri caizse çok pahalıya patlayacağına, bazı ortak işlere gireceğine ve bu ortaklıklar sayesinde çok hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına, sevinçli ve güzel günler yaşanacağına, maddi olarak çok zarara uğradığı bir sırada hiç beklemediği bir yerden çok büyük bir kazanç elde ede edeceğine ve bu sayede sorunlarını ortadan kaldıracağına yorulur.

Rüyada bezelye dikmek gördüyseniz:

  • Herşeyi abartılı olarak ele alma eğilimindesiniz.

Rüyada bezelye yetiştirmek işlerini büyütecek imkânlara sahip olacağına, bu sayede kazancının artacağına, hayatının çok daha konforlu, güzel ve yaşanılır hale geleceğine, yükseleceğine, istediği noktaya gelerek, olmayı hedeflediği makama da oturacağına delalet etmektedir.

Rüyada bezelye koparmak daha fazla gelir sahibi olunacağına, bolluk ve berekete kavuşulacağına, ticaret hayatıyla ilgili yapılan planların hayır getireceğine, gireceği bir işten ötürü çok büyük bir üzüntü yaşayacağına ve aklına gelmeyecek kadar büyük miktarda zarar edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada yoğurtlu bezelye yakın zamanda büyük başarılar kazanacağına, mal mülk sahibi olacağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı bir döneme gireceğine, huzurlu günler geçirileceğine alamet eder.

Rüyada bezelye vermek çok büyük ve sorunlu olayların altından çok rahat bir şekilde kalkılacağına, evinden işine, işinden evine gidip geleceğine, ailesinden ayrı hiç vakit geçirmeyeceğine, onlara çok bağlı olacağına işarettir.

Rüyada bezelye pişirmek genç kimselere eğitim vereceğine veya akademisyen olacağına, rahat bir döneme girileceğine rivayet eder.

Rüyada bezelye soymak yani kısa süreli de olsa kötü durumlarla karşılaşılacağına, çok sevdiği ve değer verdiği bir kişi ile evlilik yoluna gireceğine ve çok hayırlı bir evlada sahip olacağına işaret eder.

Rüyada bezelye dikmek kazancındaki verimliliğin artacağına, işlerinin yoluna gireceğine, işlerin başarılı bir şekilde organize edilmesi sayesinde tıkır tıkır işleyeceğine, eğitim hayatında bir kariyer yapılacağına işaret eder.

Rüyada bezelye açmak bazı ortaklıklar gerçekleştireceğine, işindeki verimliliğinin artacağına, umutlarının çoğalacağına ve herşeyin çok daha iyi şekilde ilerleme göstereceğine yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments