Rüyada baston almak

Rüyada baston almak sorunlarını çözdükten sonra iş hayatında çok büyük ve çok kazanç getirecek atılımlar yapacağına ya da kazançlı bir iş kuracağına, bu iş sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, aydınlık günlerin karanlığa dönüşeceğine, yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine, korkularının üzerine gideceğine, ağız tadının, keyfinin ve moralinin kaçacağına, dileklerinin ve hayallerinin de gerçekleşeceğine, karşılığını bulacağına, esenlik ve gönül hoşluğu bulacağına işaret eder.

Rüyada baston almak gördüyseniz:

  • Canınızın sıkılmasına izin vermemeniz en doğru karar olacak.

Rüyada baston kullanmak prestij kazanacağına, girdiği her yeni ortama ayak uydurabileceğine delalet etmektedir.

Rüyada baston vermek büyüleyeceğine, atılımlarda ve girişimlerde bulunacağına delalet eder.

Rüyada baston görmek hayırlı ve çok güzel işlere gireceğine, işlerinin ve düzeninin bozulacağına, neşesinin, keyfinin ve huzurunun kaçacağına böylece çektiği üzüntü ve sıkıntı nedeni ile hastalanıp yatağa düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada baston ile yürümek kısa süreli de olsa büyük bir başarı kazanacağına, saygınlık elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada baston almak allah tarafından müjdeli ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, kısa zamanda zararlarını telafi edeceğine ve başarıdan başarıya koşacağına işarettir.

Rüyada demirden baston görmek tartışmaların sona ereceğine, güzel bir birlikteliğe başlanacağına, çok büyük mal ve mülke sahip olacağına ve bu sayede çok rahat bir hayat süreceğine işarettir.

Rüyada baston sesi duymak mesleği sayesinde her yerde ayrıcalık ve saygı göreceğine, zarar edilen işlerden uzaklaşılacağına alamet etmektedir.

Rüyada elinde baston görmek yeni bir sosyal çevreye girileceğine ve kazanılan paranın allah yolunda harcanacağına, duyduğu hiçbir şeye inanmayacağına rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments