Rüyada bardağa yazı yazmak

Rüyada bardağa yazı yazmak emeklerinin ve sermayesinin boşa gitmeyeceğine, moralinin ve keyfinin yerine geleceğine, çekemeyenlerin de çoğalacağına, kurulu düzeninin olacağına, özel hayatının da yolunda gideceğine, sevilen bir kişi tarafından bir haksızlığa uğranılacağına, sorunlarını kısa zaman içinde sona erdireceğine, rahatlık yaşanacak bir döneme girileceğine, sevilen kişilerle bir ortaklık kurulacağına, uzun yaşayacağına, özellikle anne ve babasına karşı gelerek büyük günah işleyeceğine delalettir.

Rüyada bardağa yazı yazmak gördüyseniz:

  • Fikir birliği sağladığınız kişileri iyi dinlerseniz istediğiniz neticelere ulaşabilirsiniz.

Rüyada bardağa yazı yazmak tüm sıkıntıların giderileceğine, manevi olarak rahat edeceği kadar maddi olarak da yükseleceğine delalet eder.

Rüyada bardağa basmak kendine olan güvenini yitireceğine, ticaret hayatında cesaretini kaybedeceğine, başarısının düşmesi nedeniyle kazancının da düşeceğine bu durumun da hayatının alt üst olmasına neden olacağına, yakın bir zamanda sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine ve evlat sahibi olunacağına işarettir.

Rüyada bardağa su koymak sağlık dolu ve güzel günler geçirileceğine, sağlık sorunlarından yakın zaman içinde kurtuluşa ereceğine işaret eder.

Rüyada bardağa çiş yapmak bekar iseniz bir kadınla yakınlık kurmaya, üç kuruş maaşa kıt kanaat yaşamak zorunda kalacağına işaret etmektedir.

Rüyada göğsünden bardağa süt sağmak en kısa zamanda ayağa kalkacağına, meslek hayatında istediği noktaya geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada bardağa limon sıkmak onlar sayesinde dinde olgunlaşacağına, gelişeceğine, bir sebeple istediği kazancı elde edemeyeceğine, girdiği sorunlu bir dönemden çevresindeki insanların büyük desteği sayesinde kurtulacağına işarettir.

Rüyada bardağa işediğini görmek zaman zaman karşısına çıkan bu mesele yüzünden bugünkü hayatına yeterince adapte olamayacağına ve aile içinde de gerginlik yaşayacağına, sinirlerine hakim olmakta güçlük çekeceğine, bolluk ve bereket içinde yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada bardağa sıcak su doldurmak sonunda hayır getiren bir habere kavuşacağına, alınteri dökülerek yapılan işten çok büyük bir maddi birikim yapılacağına, zor bir işin üstesinden gelinmesi ile birlikte bazı işlerin hayata geçirileceğine yorulmaktadır.

Güzel Haberleri Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.