Rüyada bacağa masaj yapmak

Rüyada bacağa masaj yapmak yaşanan güzel olayların kısa sürede kötüye döneceğine, haksızlık yaşanacak bir olayla karşılaşılacağına, neredeyse herkes tarafından yalnız bırakılacağına, bolca romantizm olan yeni bir ilişkiye başlanacağına, iş hayatında da aksiliklerden yılmayarak gücünü son aşamasına kadar kullanarak ne denli yetenekli ve cesur biri olduğunu gösterme fırsatı yakalayacağına, insanların gözüne girerek pek çok görevin aynı anda üstesinden geleceğine, mutluluğun ve huzurun gün geçtikçe artacağına, iş dünyasında çok sağlam ve sarsılmaz bir mevki edinileceğine, varolan borçların yakında ödeneceğine, girdiği her işte etrafındaki kişilere de kazanç sağlayacağına, daha büyük saygınlık kazanılacağına, işlerin kolay bir şekilde halledileceğine alamet etmektedir.

Rüyada bacağa masaj yapmak gördüyseniz:

  • Bazı kişilerin söz veya hareketlerinden rahatsızlık duyabilirsiniz.

Rüyada bacağa masaj yapmak zorlukların yakın zaman içinde sona ereceğine, bir konu hakkında süren endişeli bekleyişin son bulacağına, amaçların yerine getirilmesi için hayırlı kısmetlerin elde edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada bacağa protez takılması aksiliklerin başgöstereceğine, çok büyük bir aile gibi hareket edileceğine, birbirlerinin sıkıntılarına koşulacağına alamet eder.

Rüyada bacağa iğne batması hayattakiler için de iyilik yapmayı kendisine görev edinen biri olunacağına, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına inanılır.

Rüyada bacaga agda yapmak sevdiği ve değer verdiği insanlardan göreceği destek sayesinde daha önce pek yapılmamış ya da üzerine fazla düşülmemiş işlere gireceğine, mali olarak çok güçlü hale geleceğine, malını ve parasını sağlama alacağına inanılır.

Rüyada bacağa yılan sarılması girdiği çalışmalardan alnının akıyla ve başarılı bir şekilde çıkacağına, sevdiği ve değer derdiği bazı kişilerden çok büyük bir ihanet göreceğine, kesesinin her daim dolu kalacağına yorulmaktadır.

Rüyada bacağa kertenkele yapışması güzelliklere rast gelineceğine, yıllardan beri çok istediği ve arzuladığı şeylere kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada bacağa sülük yapışması dünyadan tüm hevesini alıp ahireti unutacağına, hayırlı terfiler alınacağına işarettir.

Rüyada bacağa krem sürmek kendisine bol sohbet, neşe ve eğlence getirecek, hayatına da değer katacak kimselerle karşılaşacağına, kişinin kafasının nihayet rahat edeceğine alamet eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments