Rüyada ayağına arı sokması

Rüyada ayağına arı sokması büyük rahatlık yaşanacağına, kısmetinin kapanacağına, işinden ekmeğinden olacağına, bununla kalmayarak iflas edeceğine, isteklerinin ve beklentilerinin yerine geleceğine, başarılarının önünde hiç kimsenin durmayacağına, çevresinin hayırlı ve iyi kişilerle dolacağına, günahsız olduğu halde günahkâr ilan edileceğine, yorgunluk ve huzursuzluk yaratan durumların kısa zaman içinde son bulacağına, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, aile bireylerinden birinin çok büyük bir hastalıktan ötürü uzun bir süre hasta yatacağına, bu yüzden aile hayatında huzursuz dönemler yaşanacağına ve sosyal hayat içinde çok sevilen arkadaşlardan ihanet görüleceğine, oluşan zararları telafi etmek için yeni ve çok daha büyük işlere gireceğine, ancak zararın daha büyümemesi ve yeni bir sorunla karşılaşmamak için çok büyük önlemler alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ayağına arı sokması gördüyseniz:

  • Araştırmadan anlayamazsınız.

Rüyada ayağına tel batması maddi ve manevi olarak sorunlarla boğuşulacağına, sevilen bazı kişilerden ya da iş arkadaşlarından ihanet görüleceğine, sıkıntılarından kurtulacağına, zor durumlardan çabucak sıyrılacağına ve içinde bulunduğu zararları ve borçları bitireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ayağına taş batması hayır getirecek bir işe girileceğine, bu işte büyük bir başarıya imza atılacağına, sıkıntı dolu bir projenin altından kalkılacağına işaret eder.

Rüyada ayağina cam batmasi kırgınlıkların ve kızgınlıkların kısa zamanda biteceğine, sevilen kişilerle yaşanmış olan tartışmaların sona ereceğine, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, kazancını bu kişiden elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada ayağına arı sokması hayatının ve işlerinin alabora olacağına, heveslerinin, heyecanlarının ve umutlarının hiçbir zaman yarım kalmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ayağına bakmak yetenekleri ile ön plana çıkacağına, dikkat çekeceğine, iş konusunda birden fazla alternatife sahip olanların istedikleri işe başlayabileceklerine ve özellikle yurt dışına gitmek isteyenler için şartların olgunlaşacağına alamet eder.

Rüyada ayagına cam girmesi çok daha kazanç getiren ve daha büyük başarılar kazandıran işler yapacağına, herhangi bir problemle karşılaşmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada ayağına işenmesi parasal olarak çok büyük destek vereceğine, saygınlığını yitireceğine ve insanlar tarafından ayıplanacağına delalettir.

Rüyada ayağına çay dökülmesi dertlerin ve sıkıntıların sona ereceğine, anne baba duası alınacağına, çok kötü günler geçirileceğine delalet eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments