Rüyada armut istemek

Rüyada armut istemek dileklerinin yerine geleceğine, helal ekmek yiyeceğine, hoş muhabbette olacağına, onları gerektiği gibi değerlendiremeyeceğine, kendisini yaralanmış, darbe almış, yenilgiye uğramış hissedeceğine, çok üzüleceğine ve de bir süre toparlanamayacağına, çok yakın bir zaman içinde çok hayırlı bir işe gireceğine, bu iş sayesinde çok hayırlı ve mutlu günler geçireceğine, uzun yıllardan beri hayal ettiği ve çok büyük arzu duyduğu şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına, bir sebeple sırada bekleyen işlerin erteleneceğine ya da askıya alınacağına, neşesinin ve sağlığının yerine gelmesine vesile olacak kısmetler alacağına işarettir.

Rüyada armut istemek gördüyseniz:

  • Aşk hayatınız olumlu ilerleyecek.

Rüyada armut ağacı görmek armut yemek yeniden eski düzene geri dönmek zorunda kalacağına, çok uzun ve sıkıntılı bir dönem geçirecek olan kişinin eş, dost ya da akrabalarından yardım alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada armut ve armut ağacı görmek kendisini dünya hayatından soyutlayacağına, kırılan kalbin onarılacağına delalet eder.

Rüyada armut ağacı ve armut görmek yaşanan güzel olaylar sayesinde sevince boğulacağına, işlerini çok iyi bir şekilde tamama erdirdiği için insanların saygısını ve sevgisini kazanacağına, kısa süre içinde büyük ses getirecek işler ile insanların dikkatini çekeceğine alamet etmektedir.

Rüyada armut ağacından armut düşürmek maddi açıdan iyi bir konuma getirecek bir kişi ile ortaklık kurulacağına, kardeşlerden biri ile ilgili bir sorunun çözümü için önayak olunacağına ve aşkla ve mutlulukla dolu bir ömür geçirileceğine, karamsar olacağına yorulur.

Rüyada armut ağacından armut yemek araba alınacağına, aralarında istenmeyen olayların başgöstereceğine delalet eder.

Rüyada armut ağacından armut koparıp yemek kulağa küpe olacak nasihatler alınacağına, masa başı bir işe girileceğine, müjdeli haberle geleceğine ve sürpriz güzellikler olacağına işaret eder.

Rüyada armut görmek armut toplamak parasız ve ekmeksiz yaşamak zorunda kalacağına, şansının yaver gitmesiyle birlikte bir anda yeniden atılıma geçerek kendini toparlayacağına rivayet eder.

Rüyada armut armut ağacı görmek çok büyük işlere girişip hepsinden alnının akı ile çıkacağına, kötü bir kişinin yaptığı üçkağıtlardan ötürü pişman olacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments