Rüyada arkadaşının elinde altın görmek

Rüyada arkadaşının elinde altın görmek hayırlı ve de uğurlu olacak girişimlerde bulunacağına, böylece çalışmaları takip ve takdir edilecek kimse olacağına, maddi ve manevi olarak büyük kazançlar elde edeceğine, çok hayır duası alacağına, büyük tartışmalar yaşanacağına, sıkıntılarla karşı karşıya kalınacağına, alınan borçların ödenemeyeceğine, hiçbir zaman darlık ve yokluk çekmeyeceğine, büyük işlere imza atacağına, şansının ve kaderinin tabiri caizse hep el ele yürüyeceğine, gülen yüzünün hiç solmayacağına, el birliği ile bu maddi sıkıntıları aşarak daha güzel bir yaşama adım atılacağına yorulmaktadır.

Rüyada arkadaşının elinde altın gördüyseniz:

  • Bazı kişiler yorum, fikir veya önerilerinizi eleştiri olarak görebilirler.

Rüyada arkadaşının elinde altın görmek gözyaşının kuruyacağına, şansının ve bahtının açılacağına, hayatının güzelleşeceğine rivayet eder.

Rüyada arkadaşının elinde kırmızı gül görmek keyifli, güzel ve rahat bir hayat sürüleceğine, hastalıklardan ve sıkıntılardan uzak kalınacağına, huzursuz ve gergin olmasından dolayı ailevi ilişkilerinde de asabi bir tutum içine gireceğine rivayet eder.

Rüyada arkadaşının elinde böcek görmek eline geçecek yüklü miktarda bir paraya, bunları tekrar etmemek için kendine söz vereceğine yorulur.

Rüyada arkadaşının elinde şemsiye görmek sıcak, güzel ve hayırlı bir yuvasının olacağına, anne ya da babanın büyük bir hastalıkla uğraşmak zorunda kalacağına ve endişeli bir bekleyişe girileceğine delalettir.

Rüyada arkadaşının elinde bebek görmek güç sahibi bir kişi ile rakip olunacağına ve uzunca bir süre boyunca bu kişinin yapacağı ayak oyunlarına direnileceğine, kendisini üzen ve yoran herşeyi hayatından çıkartacağına yorulur.

Rüyada arkadaşının elinde tektaş görmek günden güne daha büyük başarılar kazanacağına, maddi ve manevi olarak zararlar edileceğine delalettir.

Rüyada bir arkadaşının elinde gelinlik görmek takdir edileceğine, akrabaları, arkadaşları, dostları ve komşuları arasında çok daha fazla sevilir olacağına, insanların imrenerek baktığı kimse olacağına işarettir.

Rüyada arkadaşının elinde yüzük görmek başarılarının daha fazla kişi tarafından takdir edileceğine, her şeyin durağan şekilde süreceğine rivayet eder.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.