Rüyada yüzünde lekeler

Rüyada yüzünde lekeler bitmez sandığı borçlarından ve fakirliğinden kurtulacağına, böylece ömür boyu sürecek bir zenginliği yaşama şansına nail olacağına, eline geçen fırsatlarla çok iyi işler çıkartacağına, bunun da başarılarına olumlu yönde etki edeceğine, daha çok saygı ve destek göreceğine ve el üstünde tutulacağına, bilgi ve becerileri ile yanında çalışan kimselere ışık tutacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa zaman içinde kurtulacağına, sağlık sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına yorulur.

Rüyada yüzünde lekeler gördüyseniz:

  • Yaraların sarılması için gayret göstermeniz gerekiyor.

Rüyada yüzünde çil kardeşlerin arasındaki tartışmaların sona ereceğine, verilen sözlerin tutulacağına, maddi anlamda mücadelelerinin karşılığını alacağına işaret etmektedir.

Rüyada yüzünde egzama vereceği tüm uğraşlara rağmen bu zararları bir türlü kapatamayacağına, iyi niyetle ses çıkarmayan rüya sahibinin bu durumdan hoşnut olmayarak yöneticileriyle görüşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada yüzünde kum görmek sevabı bol olan yaşamında dara düşmeden, sürekli dua alarak yaşayacağına, maddi olarak çok rahat olunacağına, sorunların son bulacağına, yaşanan sıkıntıların sona ereceğine işarettir.

Rüyada yüzünde ben görmek anlaşmazlıkların ve kavgaların son bulacağına, zor bir durumun üstesinden gelmeye rivayet eder.

Rüyada yüzünde lekeler attığı adımların kendisine sevinçli ve güzel olaylar olarak döneceğine, spor yapmaya başlanılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yüzünde iz görmek hayallerin gerçekleştirileceğine, en iyi işlerde çalışacaklarına, sağlıklarına zeval gelmeyeceğine, maddi durumlarının da her zaman iyi olacağına delalet etmektedir.

Rüyada yüzünde üç göz görmek onun iyiliği ve güzel huyları karşısında kendisine adeta sırılsıklam âşık olacağına, kısa süre içinde çok büyük atılımlar gerçekleştireceğine, büyük bir proje ile birlikte zenginliğe adım atacağına delalet eder.

Rüyada yüzünde göz görmek düzeninin sarsılacağına, iş hayatında üst bir mevkiye terfi edileceğine işarettir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments