Rüyada birinin suratına işediğini görmek

Rüyada birinin suratına işediğini görmek işlerini büyüteceğine, yüksek makamlara geleceğine bu sayede hayatın tüm külfetinden de kurtulmuş olacağına, olumsuz şekilde etkilendiği olayları unutmaya başlayacağına, ayaklarını yerden kesecek kadar büyük bir mutluluk duyacağına, manevi ve ailevi sorunların gün geçtikçe büyüyeceğine, kötü ve zor günler yaşanacağına, başına türlü belalar geleceğine, büyük miktarlarda para kazanılacağına ve yeni bir şehirde ya da ülkede yeni bir işe girişileceğine, hayatının çok güzel yönde ilerlediğini duyacağına yorulmaktadır.

Rüyada birinin suratına işediğini gördüyseniz:

  • Talepler ya da genel konular stres yaratabilir.

Rüyada birinin suratına işediğini görmek iş hayatında iniş yaşanacağına, elinden gelen her türlü yardımı göstererek pek çok hayır duasına kavuşacağına işaret eder.

Rüyada birinin suratına su atmak yapılan çalışmalar ve gerçekleştirilen projeler ile büyük adımlar atılacağına, ancak gereken aşamalar aşılmadığı için yer yer sıkıntı çekileceğine, kırılmış olan özgüveninin toparlanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada birinin suratına tükürmek aile bireyleri ile hiç gereği yokken tartışılacağına, hayatı boyunca şansının yaver gideceğine işaret eder.

Rüyada ölü birinin suratına tükürmesi sıkıntıların ve sorunların daha da artacağına, kişisel problemlerini çözeceğine tabir olunur.

Rüyada suratına tükürüldüğünü görmek verdiği  kararların hatalara sebep olacağına, ağız tadını, keyfini ve rahatını yerine getirecek hayırlı gelişmelerin meydana geleceğine, elinin bollaşacağına işarettir.

Rüyada telefonu suratına kapatmak uzun zaman önce alınmış olan borçların ödeneceğine, yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine ve çok iyi paralar kazanılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada suratına idrar sıçraması işlerinin açılıp kazancının artacağına, uğradığı bütün zararları telafi edeceğine, borçlarını ödeyip rahat bir nefes alacağına delalet etmektedir.

Rüyada birinin işediğini temizlemek şımarıklık yapma hakkında sahip olacağına, rahat, keyifli ve eğlenceli günler geçireceğine, yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan herşeyden büyük bir oranda kopacağına ve daha rahat ve daha mutlu olacağı bir döneme gireceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments