Rüyada yürüyen bant görmek

Rüyada yürüyen bant görmek iş hayatında el attığı bütün işlerden başarısızlıkla çıkacağına, çok zor durumlara düşeceğine, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, eş, dost ve akraba ile bir soruna çözüm bulunacağına, bir sebeple çok büyük bir üzüntü yaşanacağına, sıkıntılarının ve problemlerinin artacağına, işini en iyi şekilde yapacağına, yüklü miktarda kazanç ede edeceğine, büyük bir başarının elde edileceğine, ancak daha sonra atılan bazı adımlar sayesinde bu durumların tam anlamıyla düzeltileceğine, işlerinin başarılı olacağına yorulur.

Rüyada yürüyen bant gördüyseniz:

  • Rahatsız edilmemek istiyorsunuz yani zihinsel yönden faal olamıyorsunuz.

Rüyada yürüyen bant görmek her zaman evlatlarının başarılarıyla gurur duyacağına, hanesindeki aşın, ekmeğin ve paranın da artacağına delalet eder.

Rüyada yürüyen bant aksiliklerle uğraşılan bir dönemin biteceğine, hayır işleri ile uğraşılacağına, eşler arasındaki aşkın ve sevginin günden güne artacağına tabir olunur.

Rüyada bant görmek yakın zamanda gerçekleşmesi  gereken bir çalışmanın bir türlü başlamayacağına, dargınların ve kırgınların barışacağına yorulur.

Rüyada saça bant takmak anlaşma sağlayıp el sıkışacağına, yapılan hataların telafi edileceğine, şansın yaver gideceğine, yakın bir akrabayla kurulan ortaklık sayesinde her şeyin çok daha iyi bir hal alacağına delalettir.

Rüyada birine bant vermek işlerini kısa bir zaman içinde yoluna koyacağına, çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, kendisini bir süre dış dünyadan ve insanlardan soyutlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada yeşil bant görmek ruhsal ve parasal olarak çok rahat ettirecek bir karar verileceğine, gelir seviyesinin ortalama kazanç elde eden insanlara oranla çok daha yüksek hale geleceğine, imkânlarının çoğalacağına işarettir.

Rüyada izole bant görmek böylece hayatının kolaylaşacağına ve eksiklerinin giderileceğine, daha sağlıklı ve uzun bir ömür süreceğine, kişinin uzun yıllar hiçbir sağlık problemi yaşamayacağına delalet eder.

Rüyada sarı bant görmek sorunlarının ve sıkıntılarının kısa bir zaman içinde sorun yaratmayacak bir şekilde ortadan kalkacağına, elinin darlıktan kurtulacağına yorulur.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments