Rüyada yürürken yerin sallanması

Rüyada yürürken yerin sallanması insanların birbirine kenetleneceğine ve sımsıkı sarılıp, bir daha kopmayacağına, büyük bir zenginliğin kapısının açılacağına, çok riskli işlerin altından kolayca kalkacağına, bir sebeple çok zor zamanlar geçirileceğine ancak sonra bu durumdan kurtulacağına, planlarını ve projelerini gerçekleştirebilmesi için destekgöreceğine, şansın her zaman kişiden yana olacağına, sevilen kişilere maddi ve manevi açıdan destek olunacağına, iyi gelir getiren işler yapılacağına inanılır.

Rüyada yürürken yerin sallanması gördüyseniz:

  • Siz kendi bildiklerinize güvenerek ilerlemelisiniz.

Rüyada yürürken yerin sallanması eş, dost ya da akrabalardan birinin yapacağı bir hatanın telafi edilmesi için bazı adımlar atılacağına, çözümsüz sorunları olmayacağına, sağduyulu olması ve mantıklı kararlar alması sayesinde her işin altından kolaylıkla kalkabileceğine yorulur.

Rüyada yürürken zorlanmak parasal sıkıntıların son bulacağına, uzun zamandan beri tekrar eden zararların düzeltileceğine işaret etmektedir.

Rüyada yürürken çiş yapmak hayallerini ertelemek zorunda kalacağına, güvenilir kişilerle yola çıkılacağına işarettir.

Rüyada yürürken düşmek çok sıkıntılı ve zor durumlara düşeceğine, bu kişiler yüzünden ailesi ile arasının açılacağına, ailesine ve sevdiklerine kavuşmasında önayak olacağına delalet etmektedir.

Rüyada babayı yürürken görmek prestij kazanılacağına, rüya sahibinin geçim derdinden, borçlarından dolayısıyla da çektiği tüm çileden kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada yolda yürürken uçmak hayallerin ve umutların boşa çıkacağına, bilgili, görgülü ve kültürlü olacağına rivayet eder.

Rüyada ölüyü yürürken görmek kendisi ile baş başa kalacağına, belli bir standardın altına düşmeden hayatını sürdüreceğine işaret eder.

Rüyada annesini yürürken görmek her daim aile tarafından kollanacak olan rüya sahibinin sırtının yere gelmeyeceğine, arkasının daha sağlam hale geleceğine, girişimde bulunduğu işlerden zaferlerle çıkacağına rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments