Rüyada yılan ve horoz görmek

Rüyada yılan ve horoz görmek hayırlı ve güzel işlere imza atacağına, ancak gerçeğin ortaya çıkmasıyla birlikte herkesin özür dileyeceğine, bir süre iş yaşamından, stresten ve sıkıntıdan uzak, sakin ve huzurlu günler yaşayacağına, çok yakınınızdaki birine fenalık edeceğinize, sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, maddi ve manevi açıdan büyük atılımlar yapacağına, sorunlarının çözümü için aldığı destekleri yeni yatırımlar içinde kullanıp işini genişleteceğine, yaşanan hastalıklara şifa geleceğine ve küs insanların barışacağına, uğranılan zararların telafi edileceğine, hayırlı bir kısmet ile tanışarak bir birliktelik yaşanacağına yorulur.

Rüyada yılan ve horoz gördüyseniz:

  • Duygusal konularda herhangi bir karar vermekten kaçınmalısınız.

Rüyada yılan ve horoz görmek eşini de kendisi istediği gibi yönlendireceğine, yaşamdan elini eteğini çekeceğine, hayattan hiç zevk alamaz olacağına işarettir.

Rüyada horoz ve yılan görmek hacetinizin giderilmesine, kurtuluşu bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada gri horoz görmek hep içinde şüphelerin ve sıkıntıların kalacağına bunun da kendisini huzursuz edeceğine, sorunlarının yakın bir zaman içinde sona ereceğine, çok büyük ve başarılı atılımların yapılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada horoz yüzmek ekmeğine ve adına leke sürecek işler yapacağına ve bu işlerden kazanç elde edeceğine, iş hayatında yapılan bir hata yüzünden zarara düşüleceğine yorulur.

Rüyada eve horoz getirmek hayal kırıklığına uğrayacağına, gözyaşı dökeceğine, gün geçtikçe iş hayatında daha iyi olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada horoz boğazlamak eline geçen yüklü miktarda kazanç sayesinde çok rahat edeceğine, kazancının artması ile malının ve rızkının da çoğalacağına işaret etmektedir.

Rüyada horoz ditmesi gerek işle ilgili gerek sosyal hayatla ilgili olarak bir sorun yaşanacağına,  maddi olarak büyük bir kayıp verileceğine, iş hayatında bir türlü istenen atılımın yapılamayacağına ve bu yüzden neredeyse ortaklığın bozulma aşamasına geleceğine inanılır.

Rüyada horoz temizlemek ancak bu kazancı beklemediği anda kaybedeceğine, uzun zaman olumlu haber beklediği bir yerden olumsuz ve kötü bir cevap alacağına, kazancın neredeyse yarı yarıya düşeceğine, manevi olarak çok yıpranılacağına rivayet eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments