Rüyada yeni beyaz telefon görmek

Rüyada yeni beyaz telefon görmek hayırlara vesile olacak bir evlilik yapılacağına, yoklukların, sıkıntıların sona ereceğine, helal lokma yiyen rüya sahibinin rızkının da sürekli artacağına, yaptığı işten çıkarılacağına, deyim yerindeyse sevdiği bir kişiye bir dokunup bin ah  işiteceğine, âlim kişiler arasına gireceğine, sıkıntılı bir ruh haline bürünüleceğine ve üzüntü duyulacağına, sorunların gelen kazançla birlikte sona ereceğine, kötü sözler duyulacağına, sorunlarını çözebileceğine tabir olunur.

Rüyada yeni beyaz telefon gördüyseniz:

  • Siz sadece girişiminizi gerçekleştirdiniz.

Rüyada yeni beyaz telefon görmek sorunlu bir dönem geçirileceğine, büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına ve bu zararları ortadan kaldırmak için uğraş vereceğine alamet etmektedir.

Rüyada yeni beyaz telefon almak bulunacak bir kaynak sayesinde bu projenin vakit kaybedilmeden hayata geçirileceğine ve zenginliğe sahip olunacağına, ömrünün uzun olacağına ve rüya sahibinin hayatının güzelliği sayesinde yaşadıklarından memnun olup, razı geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada yeni telefon kırılması rahat ve güzel bir çalışma ortamı kurup daha çok proje üreteceğine, hatta kendi işinin sahibi olabileceğine rivayet eder.

Rüyada yeni cep telefon almak hayatının ve işlerinin yoluna gireceğine, onu başarısız eden sorunların ortadan kalkacağına, kısmetinin kapanacağına ve geçim sıkıntısına düşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada yeni telefon bakmak hayırlı bir kişi ile dünyaevine gireceğine, iş hayatında ve aile hayatında çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve çok güzel günler geçireceğine işaret etmektedir.

Rüyada yeni telefon görmek uzun uğraşlar sonucunda maddi olarak büyük sıkıntı çektiği bir dönemden kısa süre içinde kurtulup zenginliğe kavuşacağına, maddi ve manevi olarak sevineceğine ve rahata ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada yeni telefon almak çok iyi mevkilere geleceğine, hayallerinin peşinden koşmaktan yorulmayacağına ve bu yolda karşısına çıkacak engellerin ve aksiliklerinde de kendisini yıldırmasına izin vermeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada yeni telefon istemek yaşanan kötü olayların çok yakın bir zaman içinde düzeleceğine, önünün kapanacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments