Rüyada tuşlu telefon görmek

Rüyada tuşlu telefon görmek çok büyük kısmetler kazanacağına, zahmetli bir işin alınacak yardımlar sayesinde kolayca nihayete erdirileceğine, her türlü yaşam isteğinin kolayca karşılanacağına, sıkıntıların biteceğine, eğitimle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, ekmeğe ve kazanca ulaşacağına, işlerin çok büyük bir aksama yaşayacağına, dürüst ve namuslu bir insan olduğu halde üzerine atılan bu yalan yüzünden insanların güvenini büyük oranda kaybedeceğine, özellikle yakın çevresinden beklemediği olumsuz davranışlar görmesi yüzünden canının sıkılacağına yorulur.

Rüyada tuşlu telefon gördüyseniz:

  • Bir arkadaşınız veya bir akrabanız sizi yarı yolda bırakarak veya hayal kırıklığına uğratarak üzebilir.

Rüyada tuşlu telefon görmek işlerinin ve hayatının yoluna gireceğine, huzurunun artacağına, ev sahibi olacağına ve atacağı adımlar sayesinde kendisine yüklü miktarda kazanç getirecek bir işe gireceğine inanılır.

Rüyada beyaz tuşlu telefon görmek mesleki ve ticari olarak kazancının artacağına, kaçırılan fırsatlardan daha iyilerinin elde edileceğine ve dostlarla ve aileyle çok mutlu olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada tuşlu telefon kullanmak hayatını doyasıya yaşamak için gerekli olan imkânlara kavuşacağına, yöneticiler tarafından çok iyi bir makama getirileceğine, işlerin gün geçtikçe daha da artacağına tabir olunur.

Rüyada eski tuşlu telefon görmek yakın bir zamanda kendi işini kurmak için harekete geçeceğine, sorunlu bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına rivayet eder.

Rüyada siyah tuşlu telefon görmek son zamanlarda insanlar ile arasının açılacağına, bir sebeple kendisini çok büyük bir sıkıntının içinde bulacağına alamet eder.

Rüyada tuşlu telefon bulmak kısa süre içinde büyük başarı sağlanacağına, mutlu olunacağına ve yaşanacak güzel olaylar ile yakında çok sevinileceğine, bunun kendisine başarı, mevki, zafer ve bol kazanç getireceğine yorulur.

Rüyada tuşlu cep telefonu görmek iyi haberler alınacağına, eline geçen fırsatları hayırlı ve güzel bir şekilde değerlendirmesine rağmen bir türlü düzelmeyeceğine delalet eder.

Rüyada telefon bozulması tedbirsiz davranışların sonucunun depresif bir ruh haline varacağına, böylece hem kendisini birçok parçaya bölünmekten kurtaracağına işaret eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments