Rüyada yelek katlamak

Rüyada yelek katlamak kötü bir arkadaşın oyununa gelineceğine, kazanç elde edeceğine, birikim yapacağına, geçim derdinin sona ereceğine, yaşamının olumsuz şekilde etkileneceğine, sağlık sorunları yaşanacağına, ahiret hayatını hiçbir zaman unutmayacağına ve variyeti ne oranda artarsa o kadar sadaka ve zekât vereceğine, çok zor bir durumdan çıkıldığı için bir tatilin iyi gelebileceğine, beklenen hayırlı bir haberin yakın bir zaman içinde geleceğine ve bazı olaylardan ötürü çok da ağır olmayan sorunlar yaşanacağına, hayatın rüya sahibine, mutluluk, zenginlik, sağlık ve hayır getireceğine işarettir.

Rüyada yelek katlamak gördüyseniz:

  • Aşk hayatınız ön planda ya da sosyal yaşamınızda hareketlilik var.

Rüyada yelek dikmek yoluna engel olarak çıkan kişileri kolaylıkla mağlup edeceğine, mevcut konforunun da devam edeceğine delalet eder.

Rüyada yelek bulmak tüm sorunlarının biteceğine ve endişelerinin ve üzüntülerinin son bulacağına, maddi olarak zorlansa da yavaş yavaş her şeyi yoluna koyacağına yorulmaktadır.

Rüyada örgü yelek geçim sıkıntısından kurtulacağına, yapılan bir çalışma sayesinde çok yakın bir zaman içinde sıkıntıların aşılacağına delalet etmektedir.

Rüyada yelek ihya tehlikeye, kazaya ya da belaya yakınlaşacağına, haksızlığa uğrayan kişilere yardımcı olunacağına işarettir.

Rüyada yelek örülmesi adının hiç yok yere lekeleneceğine, çalışmaları kötüleyeceğine, ortaya konulan bir çalışmaya zarar vereceğine, ihanet edeceğine ve aile hayatında tartışmalara neden olacağına delalettir.

Rüyada yeşil yelek eşlerin birbirine düşeceğine ve son karar olarak ayrılacağına, varolan borçların ödeneceğine yorulur.

Rüyada yelek katlamak işini kaybedeceğine, para sıkıntısına düşüp, faturalarını ödeyemez olacağına, atılan adımların da son derece isabetli ve doğru olacağına delalet etmektedir.

Rüyada yün yelek örmek çok büyük ve hayırlı başarılar kazanacağına, rüya sahibinin, diğer hayallerini ve isteklerini gerçekleştirmek için cesaret vereceğine, yeniden doğmuş gibi olacağına alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments