Rüyada uzun uzun salatalık görmek

Rüyada uzun uzun salatalık görmek karşılıklı duygu ve düşünceleri yakalayacağına, çok rahat edeceğine, yüklü miktarda paralar ve çok büyük başarılar kazanacağına, rahatının ve huzurunun da yerine geleceğine, yapılan hataların kısa süre içinde telafi edileceğine, kırgınların barışacağına, kendi kendisi ile mutlu olarak yaşayacağına, kişinin muradına ereceğine, işlerinin bozulacağına, üzülmesine neden olacak haberler alacağına ve olaylar yaşayacağına, dualarından hayır görmeyeceğine, ruhunun da şifaya kavuşacağına yorulur.

Rüyada uzun uzun salatalık gördüyseniz:

  • Düşünceleriniz bir hayli ilginç olabilir.

Rüyada uzun uzun salatalık görmek sorunların çok kısa zaman içinde halledileceğine, alınan bazı kararlar doğrultusunda rüya sahibini maddi ve manevi olarak sömüren kişilerin hayatından çıkarılacağına, gönül işlerinden yana hep şanslı olacağı gibi son kararını da isabetli vereceğine yorulur.

Rüyada uzun salatalık görmek işyerinde çizdiği başarılı tablo sayesinde üst bir mevkiye terfi alınacağına, büyük kazanç getirecek işlere gireceğine yorulur.

Rüyada uzun boylu birini daha uzun görmek iş hayatında bazı zorluklar yaşanılacağına, ancak yaşanacak bazı mali krizler yüzünden yakın bir zamanda sıkıntıya düşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eski sevgiliyle uzun uzun bakışmak işlerin büyüyeceğine, sorunlu kişiler ile iş yapmak zorunda kalınacağına ve çalışmaların en iyi yerlerinde kapris çekileceğine alamet etmektedir.

Rüyada uzun uzun kaka yapmak hayırlı ve anlayışlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına, güzel günlerle tanışılacağına, projelerin yeni ve hayırlı kapılar açacağına, sorunların kısa süre içinde biteceğine, daha önce gördüğü ve uzun zamandan beri içinde sakladığı şeyleri ortaya dökeceğine, yaşananlar ile ilgili içinden geçen her şeyi ortaya dökeceğine ve artık tüm ipleri koparacağına alamet eder.

Rüyada telefonla uzun uzun konuşmak kötü kişilerden uzak durulacağına, evindeki ve işindeki verimin azalacağına işarettir.

Rüyada uzun uzun banyo yapmak rakiplerin oyununa gelineceğine, heyecan yaratacak olaylar yaşanacağına delalet eder.

Rüyada bir erkeğin uzun uzun bakması sorunlarından bu kişi sayesinde kurtulacağına, kazancın yarı yarıya düşeceğine, eski bir hastalığın nüksedeceğine, kurulmuş olan bir ortaklığın bozulacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments