Rüyada salatalık tohumu ektiğini görmek

Rüyada salatalık tohumu ektiğini görmek uzun bir süre boyunca mutlu olan rüya sahibinin, daha sonra bu kişinin karakteri ve baskısı altında ezildiğini farkedeceğine, kendisini yavaş yavaş toparlayarak bu kişinin hayatına olan etkilerini geriye çevirmeye çalışacağına, bir sebeple çok sıkıntılı bir döneme gireceğine, kendisini kaybedeceği ve çok zor bir şekilde toparlanacağı bazı olaylar yaşayacağına, tam yerinde verilecek kararlarla çalışmaların sürpriz başarılar getireceğine, şifa ve ilaç bulacağına, bu sayede ruhunun da, bedeninin de iyileşeceğine, mesleğinde saygınlık kazanacağına ve ideallerinin gerçekleşeceğine, gerek kısa vadede gerek uzun vadede çok yol katedileceğine, kısa süre içinde büyük gelişmeler kaydedileceğine, uğradığı zararları telafi edeceğine inanılır.

Rüyada salatalık tohumu ektiğini gördüyseniz:

  • Özel yaşamınızda çaba göstermenin karşılığını alabilirsiniz.

Rüyada salatalık tohumu ektiğini görmek ettiği duaların ve dileklerin kabul olacağına, kendini dinine daha fazla vereceğine, kendisini günahkâr kılacak yollara sapmayacağına, emeği ile hak ederek sahip olduklarının da keyfini süreceğine işaret eder.

Rüyada çiçek tohumu ektiğini görmek keyfinin ve rahatının yerinde olacağına, hayat içinde çok rahat edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada salatalık ektiğini görmek ancak yapılan çalışmada ısrarcı olunması ve sabırlı ve azimli bir şekilde devam edilmesi halinde çok iyi bir duruma gelineceğine, hasretlerin ve çekilen maddi sıkıntının biteceğine, ferahlığa çıkılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada mısır tohumu ektiğini görmek rızkının hiç eksilmeyeceği gibi her geçen gün daha da çoğalacağına, içinde olduğu bir projeden çok zarar göreceğine yorulur.

Rüyada maydanoz tohumu ektiğini görmek yaşanan bir rahatsızlıktan ötürü zor zamanlar geçirileceğine, maddi ve manevi yönden kötü bir döneme girip işlerin zarara uğrayacağına, çok üzücü olaylar işe karşılaşacağına, bu durumlardan kurtulmak için çok sevdiği ve değer verdiği kişilerden destek isteyeceğine delalet eder.

Rüyada salatalık tohumu kendisini sıkan ve yoran kişilerden ve durumlardan uzak duracağına, tanınmayan biri ile tartışılıyorsa da beklenmedik bir şansa sahip olunacağına işarettir.

Rüyada salatalık tohumu almak onlar sayesinde kalkınacağına, vicdanlı ve merhametli kimselere denk geleceğine işarettir.

Rüyada salatalık tohumu görmek sevdiği kişilerin uzun zamandan beri devam eden sorunlarının çözümü için yakın bir zaman içinde destek olacağına, hayırlı bazı çalışmalar gerçekleştirip büyük kazançlar elde edeceğine, hem kendisini hem ailesini çok mutlu edecek bir haber alacağına inanılır.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments