Rüyada üst damak kesilmesi

Rüyada üst damak kesilmesi rızkın günden güne genişleyeceğine, kendisini çok sıkıntılı hissettiği bir anda allah’ın izni ile karşısına çıkacak güzel bir yol ile bu durumdan kurtulacağına, elini attığı her işi yerine getireceğine, iyi bir maaşla yeni bir işte çalışacağına, hayatının her geçen gün kendisine daha büyük mutluluk ve hayır getireceğine böylece yaşadığı zor, kötü ve sıkıntılı günleri de unutturacağına, yaptıkları kötülükleri herkese göstereceğine, kendisinin de bu duruma kırılacağına ve üzüleceğine, hayır işlerini büyük bir samimiyetle ve istekle yerine getireceğine alamet eder.

Rüyada üst damak kesilmesi gördüyseniz:

  • Evinizi ilgilendiren konulara zaman ayırmanız gerekebilir veya yakın çevrenizden kişilerle birlikte yapacağınız planlara ağırlık verebilirsiniz.

Rüyada damak kanaması kendisine söylenen her sözü fazlasıyla ölçüp biçeceğine, hiçbir eksiğinin kalmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada damak takmak sıkıntılı durumların yakın zaman içinde son bulacağına, huzursuzluk ve endişe gibi durumların ortadan kalkacağına, uzun zaman önce yaşanmış kötü bir olaydan ötürü ortaya çıkan zararların telafi edileceğine, evdeki birinin yolculuk yapacağına yorulur.

Rüyada damak kopması başarılarının artacağına, işlerinin hafifleyeceğine, sağlığının, işlerinin ve düzeninin bozulacağına alamet etmektedir.

Rüyada damak diş görmek düşmanlarından kurtulduktan sonra iş hayatında çok büyük atılımlar yapacağına, davranışları ile olduğu kadar hayat şekliyle de insanlara örnek olacağına işarettir.

Rüyada damak dökülmesi uzun ve yorucu bir dönemden sonra güç toplayabileceği bir zaman dilimine gireceğine ve hastalıklarından kurtulacağına, atacağı her adımla daha güzel ve daha mutlu günler yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada alt damak kırılması sevindirici haberler alacağı bir döneme gireceğine, maddi imkânların günden güne artması sayesinde hayır getirecek yollara girileceğine, elde bulunan fırsatların çok doğru ve kazanç getirecek şekilde kullanılacağına yorulur.

Rüyada damak ağrısı böylece hem malının hem de parasının katlanarak artacağına, yüzün güleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada diş ve damak dökülmesi mutlu olacağına, rızık elde edeceğine, cesaretinin yerine geleceğine, bunun da başarılarının kalıcı olmasına vesile olacağına delalet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sude

Rüyamda üst damağıma kesici bir aketle üç delik açıyorlardı doktorlar sağlığım için olduğunu söylediler ortadaki delik diğer iki delikten büyüktü sağdaki ve soldaki eşitti bu ne anlama geliyor?