Rüyada uçurtmayla uçtuğunu görmek

Rüyada uçurtmayla uçtuğunu görmek uzun bir süreden beri muzdarip olduğu hastalıktan kurtulacağına, kendisini önceki durumun daha iyi hissedeceğine, sonrasında konuşarak sorunları çözeceğine, ortaya çıkan sorunların saklanamayacak kadar büyüyeceğine ve yaşanan durumların büyük acılara sebep olacağına, canını sıkan durumları ortadan kaldıracağına, kendi patronu olacağına, zor zamanlar geçirileceğine, bu yüzden rüyayı gören kişiye uygun olmayan ancak geçim sıkıntısı çektiği bir dönemde zorunlu olarak meşakkatli bir işte çalışmaya başlayacağına, istediği gibi alışverişe gideceğine, ne kadar uğraşsa da bir türlü işin içinden çıkamayacağına yorulmaktadır.

Rüyada uçurtmayla uçtuğunu gördüyseniz:

  • Düzenli spor yapmanız kendinizi daha iyi hissetmenize neden olabilir.

Rüyada uçurtmayla uçtuğunu görmek yokluktan, parasızlıktan ve işsizlikten kurtulacağına, hayatının güzelleşeceğine, ancak işi deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi halledeceğine, bu sayede birçok kişinin takdirinin kazanılacağına işarettir.

Rüyada uçurtmayla uçmak yardıma muhtaç insanlara yardım etmek için de harcayacağına, rüya sahibinin evli olması durumunda da evlat sahibi olacağına tabir olunur.

Rüyada bit uçtuğunu görmek borçlarından kurtulup rahat bir nefes alacağına, emeklerinin bir anda değersizleşeceğine işarettir.

Rüyada sık sık uçtuğunu görmek alınan yardımların pek yarar sağlamayacağına, geleceğin kişiye çok büyük ve güzel sürprizler hazırlayacağına işaret eder.

Rüyada ev uçtuğunu görmek hayatının bir anda allak bullak olacağına, belli bir kazanç elde edileceğine, yapılan işlerin fazla kazanç getirmeyeceğine, sorunların yavaş yavaş çözüme kavuşacağına yorulur.

Rüyada gece uçtuğunu görmek yaşlılığında da gezerek, dinlenerek, onunla bol vakit geçirerek, el ele, diz dize ve yanak yanağa yaşayacağına, yolunun açık olacağına, başarılarının devamının geleceğine alamet eder.

Rüyada tırın uçtuğunu görmek bol kazanç elde edeceğine, yaşamdaki küçük mutlulukların farkına varılacağına alamet eder.

Rüyada evladının uçtuğunu görmek maddi ve manevi olarak büyük zararlar edeceğine, uzun bir süreden beri güzel bir şekilde ilerleyen işlerin yakında çok kötü bir duruma düşeceğine ve çok daha büyük üzüntüler yaşayacağına, bir konuda destek alacağına delalet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments