Rüyada tavşan tutmak

Rüyada tavşan tutmak rahatsızlık verici olaylardan uzak duracağına ve başına bela olabilecek şeylerden herhangi bir zarar görmeyeceğine, çok üzücü olaylar yaşayacağına, başarılarının daha fazla kişi tarafından takdir edileceğine, sıkıntılarından kurtulup iş hayatı içinde çok büyük başarılar kazanarak adından çok söz ettireceğine, üzüntülerin en kısa sürede geçeceğine, sorunların üstesinden geleceğine, eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine, oturup evliliği devamı için bazı kararlar alınacağına, aile hayatı için çok hayırlı ve güzel bir karar vererek hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ve çocuk sahibi olacağına, elinde bulunan işten ayrılmak zorunda kalacağına yorulmaktadır.

Rüyada tavşan tutmak gördüyseniz:

  • Maddi konularda kendinizi güvenceye almak ya da mevcut yatırımları korumak veya geliştirmek için yeni yöntemler bulabilirsiniz.

Rüyada tavşan eti çok büyük çaba sarf edeceğine ve ancak o zaman bu çabanın emeğini alacağına, makamının tehlikeye gireceğine rivayet eder.

Rüyada tavşan yüzmek maddi anlamda feraha ermeye, özgüveninin ve cesaretinin kırılacağına alamet eder.

Rüyada tavşan diyadinnet kişinin oturmuş ve kurulu bir düzeni olacağına, zorlukları teker teker aşacağına yorulmaktadır.

Rüyada tavşan beslemek eşi ile dargın olmanın üzüntüsü ile rüyayı gören kişinin kendisini başka işlere vereceğine ancak hiçbir şekilde verimli olamayacağına, pişmanlık duyulan hataların düzeltileceğine tabir olunur.

Rüyada tavşan eti kesmek büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, yeni lezzetlerin tadına varacağına, görmediği yerlere gideceğine delalettir.

Rüyada tavşan gördüm zor bir dönem geçirileceğine, büyük atılımlar ve yenilikler yapacağına ve hayatını çok iyi bir noktaya getireceğine işarettir.

Rüyada tavşan eti yemek başına gelecek bir kötülüğü fark ederek, ona göre davranacağına, onunla ağız tadını, muhabbeti, uyumu, anlayışı, karşılıklı duygu ve düşünceleri yakalayacağına tabir olunur.

Rüyada tavşan tutmak huzursuzluklara neden olacak sözlerin duyulacağına, bunalımlı ve buhranlı günler geçireceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments