Rüyada tavşan görmek nedir

Rüyada tavşan görmek nedir bir işe girdiği sırada ya da bir çalışmayı bitirirken bu kişinim engel olması ile karşılaşacağına, büyük maddi kayıp verileceğine, sorumlulukların ve yükümlülüklerin yerine getirileceğine, hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına, az da olsa bir kazanç elde edeceğine ancak işin stresinden ve sıkıntısından kaçınacağına, insanların güvenini kazanacağına, çok mutlu olacağına, sevilip sayılacağına, sıkıntılı olduğu durumlarda etrafındaki insanlardan destek alabileceğine, iş hayatı ile ve aile hayatı ile ilgili sıkıntılı günler yaşayacağına, mali gücünü yitireceğine delalet etmektedir.

Rüyada tavşan görmek nedir gördüyseniz:

  • Spritüel konular veya rüyalar önem kazanabilir.

Rüyada tavşan avı görmek onun da uzun süre bu durumu halledebilmekle vakit harcayacağına, alacağınız bir davetin sizi sevindireceğine rivayet eder.

Rüyada tavşan gri görmek hastalıklarından ve borçlarından kurtulacağına, kendisini üzen ve kederlendiren her ne varsa onlardan kurtulacağına, korkularını ve şüphelerini yeneceğine tabir olunur.

Rüyada aç tavşan görmek çok hayırlı gelişmeler ile karşılaşacağına, çeşitli gelişmeler yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada kör tavşan görmek kendinden akıl danışılan ve iş sorulan kimse haline geleceğine, kendisini zor durumda bırakmaya çalışan rakiplerinin çeşitli ayak oyunlarına başvuracaklarına ancak kazdıkları kuyuya kendilerinin düşeceğine işarettir.

Rüyada mor tavşan görmek yapılan işlerin fazla kazanç getirmeyeceğine, işleri ile ilgili de büyük sorunlar yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada dev tavşan görmek kırdığı kalp nedeniyle ah alacağına, kişinin kendi gelişimini destekleyen konulara açık durması ile daha iyi bir kariyer elde edeceğine, şansın ve paranın bu dönemde kişinin yanında olacağına delalet eder.

Rüyada iki tavşan görmek tüm beklentilerini yerine getireceğine, çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştirileceğine, çok büyük kazançlar elde edileceğine ve bu kazançlar sayesinde rüya sahibinin kendisine olan güveninin gün geçtikçe artacağına delalettir.

Rüyada birden çok tavşan görmek kendisiyle ilgili olmayan işlerin kendisine mal edilmesine ve bu nedenle de çok gergin günler geçireceğine, çok büyük üzüntü ve sıkıntı duyacağına delalet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments