Rüyada suratına tükürüldüğünü görmek

Rüyada suratına tükürüldüğünü görmek feraha ereceğine, verdiği yaşam mücadelesinin yorulmasına ve çabalamasına değeceğine bu sayede güzel günler yaşayacağına, endişeli bekleyişlerin sona ereceğine, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, evlat sahibi olunacağına, rızkının genişleyeceğine, bankadaki hesabının kabaracağına, bekarlar için güzel bir evliliğe, kişinin başında dönen kara bulutların artık dağılmaya başlayacağına, hane içine ay doğacağına, aksiliklerin, şanssızlıkların ve kısmetsizliklerin yerini hayır olana bırakacağına, karanlığın biteceğine, gözünde ve içinde hiçbir şeyin kalmayacağına, projelerin ve ortaya konulacak olan çalışmaların büyük bir prestij sağlayacağına, zor günlerin geride kalacağına, endişeli bekleyişlerin sona ereceğine işarettir.

Rüyada suratına tükürüldüğünü gördüyseniz:

  • Eski arkadaşlarınızla biraraya gelebilir veya iletişim kurabilirsiniz.

Rüyada suratına tükürüldüğünü görmek iş konusunda temiz bir sayfa açılacağına, maddi ve manevi olarak çok güzel günler geçirileceğine, hayırlı bir kişi ile evlenip bir çocuk sahibi olunacağına yorulur.

Rüyada telefonu suratına kapatmak tam her şeyden umudunu kesecekken ve elini eteğini çekecekken karşısına çıkacak kapılar ve yollar sayesinde ümidini yeniden kazanacağına, dost ya da akrabalardan biri sayesinde atlatılacağına ve rahata erileceğine delalet etmektedir.

Rüyada suratına idrar sıçraması borçlarını ödemesi, işini kurtarması ve sorunlarına çözüm bulması için çok büyük maddi destek sağlayacağına, çok güzel bir projenin geçirileceğine ve başarılı bir kişi olunacağına işaret eder.

Rüyada birinin suratına işediğini görmek yeni mekânlara gireceğine ve yeni işlere atılacağına, hayatı boyunca saygı duyulan ve el üstünde tutulan kimse haline gelecek önemli işlere imza atacağına işaret eder.

Rüyada üzerine tükürüldüğünü görmek ticaret hayatında da garanti olacak bir yere geleceğine, zararlı kişiler yüzünden büyük sıkıntılar çekileceğine inanılır.

Rüyada üstüne tükürüldüğünü görmek o kimseler nedeni ile başının derde gireceğine, büyük ve önemli yatırımlar yapacağına tabir olunur.

Rüyada suratına işenmesi hasta olan kişi ile irtibata geçeceğine hatta yanına gidip kendisine her konuda destek olmaya çalışacağına, tartışmaların sona ereceğine ve kalp kırıklıklarının barışla noktalanacağına işaret eder.

Rüyada başkasının suratına tükürmek gireceği bir işte çok sevdiği bir kişi ile bir ortaklık kuracağına, elinde avcunda ne var yatırdığı bu işin çok kötü sonuçlar doğuracağına, maddi olarak çok sıkıntı çekeceği ve çok üzüleceği bir döneme girdiğine, çok güvendiği bazı insanlardan büyük ihanetler göreceğine delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments