Rüyada surat

Rüyada surat rakiplerine çok büyük üstünlük sağlayacağına, attığı her adımda ve yaptığı her çalışmada daha ileri gideceğine, yeni gelir kaynakları keşfedeceğine, dileklerine ve hayallerinde kavuşacağına ve muradına da ereceğine, malının büyük bir kısmını zarar edeceğine, şifaya, çareye ve çözüme ulaşacağına, toparlanmasının da uzun süreceğine, korkularını yeneceğine, mutsuz ve hasta olacağına delalet etmektedir.

Rüyada surat gördüyseniz:

  • Mesela işvereniniz, yöneticiniz, babanız ya da kadınsanız eşini, öğrenciyseniz öğretmeninizle tartışabilirsiniz.

Rüyada surat çok yüksek bir mevkiye terfi alınacağına, sıkıntıların ve sorunların biteceğine, güzel gelişmeler yaşayacağına inanılır.

Rüyada mavi surat hayırlı kazançlar elde edeceğine, aile bireyleri sayesinde işlerinin açılacağına, kişinin fena halde yanılacağına alamet etmektedir.

Rüyada sürat teknesi imkânları kendisine dilediği şekilde hareket etme ve adım atma fırsatı vereceğine, atılan adımlar ile yüzü güldürecek haberler alınacağına, hayat yolunda alınacak dersler sayesinde hata yapma oranının gittikçe düşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada şiş surat görmek karşısına çıkan bütün fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine ve çok mutlu olacağı bir hayata adım atacağına, uzun yıllar boyunca çekeceğine delalet eder.

Rüyada sivilceli surat hem de kendisine manevi açıdan zarar vereceğine, düştüğü zor durumların üstesinden kolayca geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada surat değişmesi onların başarıları ile övüneceğine, sıkıntı veren durumların ve sorunların bu sayede ortadan kalkacağına, aile hayatında çok güzel günler görüleceğine tabir olunur.

Rüyada mor surat görmek güzel fırsatların ele geçirileceğine, uzun zamandan beri istenen hedeflerin ve amaçların gerçekleşeceğine, kazançlı işler yapılacağına, karşısına çıkacak bazı kötü kişiler yüzünden işlerinin sekteye uğrayacağına, el attığı birçok işte zarar edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada sürat motoru kullanmak yapılan işte ustalaşılacağına, yapılan hataların telafi edileceğine, ruhsal açıdan çok iyi hissedilecek bir döneme girileceğine, zarara sebep olan kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments