Rüyada su üstünde yürümek görmek

Rüyada su üstünde yürümek görmek maddi sıkıntıların ve sorunların kalmayacağına, eline geçen fırsatların bazı olaylar yaratacağına, yıllardır yapılan bir mesleğin bırakılacağına, yoksullara ve zorluk çekenlere el uzatacak olan rüya sahibinin pek çok kimseden hayır duası alacağına, kazancının azalmayacağına, deyim yerindeyse ayağının tökezlemeyeceğine, tartışmalı bir durumla karşı karşıya kalınacağına, güzel sözler işitmesinin yanında iyi haberler de alacağına, şansının ve bahtının açılacağına alamet etmektedir.

Rüyada su üstünde yürümek gördüyseniz:

  • Bazı iş birlikleri veya ortaklıklar nakit akışınızın hızlanmasını sağlayabilir.

Rüyada kum üstünde yürümek kendisini iyi hissedeceği ortamlara gireceğine, ardından konu üzerinde düşünüleceğine, bazı araştırmalar yapılıp sorunun kaynağının bulunacağına işaret eder.

Rüyada diz üstünde yürümek kendisine düşmanlık güden ve kin besleyen bazı insanların olduğuna, sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada köz üstünde yürümek sevdiği kişiler ile çok zor zamanlar geçireceğine, herkesin dikkatini çekecek, takdirini toplayacak kadar önemli işler yapacağına tabir olunur.

Rüyada el üstünde yürümek maddi ve manevi anlamda rahatlığa kavuşacağına, rakiplerine karşı her zaman zafer kazanacağına işaret eder.

Rüyada cam üstünde yürümek sevdiği kişi ile erteledikleri planlarını uygulamaya koyacaklarına, yıllar sonra rahat yüzü göreceğine, zevk içinde geçireceği hayat yüzünden sevdikleriyle arasının bozulacağına alamet eder.

Rüyada dağların üstünde yürümek bol kazançlı günler geçireceğine, verdiği sözleri tutacağına, biraz nefes alabilecek bir duruma geleceğine işaret eder.

Rüyada elinin üstünde yürümek spora başlayacağına ve bu sayede sağlığının çok iyi bir durumda olacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını bu şekilde atlatacağına, daha rahat ve huzurlu bir yaşam süreceğine, çok daha iyi bir duruma gelineceğine ve mutlu olunacağına alamet eder.

Rüyada tek ayak üstünde yürümek toplum içinde kendine saygıdeğer bir yer sağlamak, verilen emeklerin ve yapılan sürprizlerin boşa gideceğine işaret etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments