Rüyada su samuru görmek

Rüyada su samuru görmek önünü göremez olacağına, bazı sorunlarla ve sıkıntılarla karşılaşacağına, çaresiz ve yalnız kalacağına, maddi anlamda zarar edeceğine, aile büyüklerinin araya girmesine rağmen çok zor günler geçirileceğine, diğer hayallerini ve isteklerini gerçekleştirmek için cesaret vereceğine, yıllar önce yaptığı yatırımların bugün beklenmedik şekilde değer kazanacağına, yardımcı olan herkese teşekkür edileceğine, kafa olarak rahat olunacak bir döneme girileceğine ve düşmanların ve rakiplerin çok üzüleceği haberler alınacağına, bundan sonra canın her çektiğine ulaşacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde uzun süre işlerinin bu şekilde devam edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada su samuru gördüyseniz:

  • Yılbaşı planlarınız arkadaşlık ilişkilerinizin pekişmesini sağlayabilir.

Rüyada su samuru görmek uzun zamandan beri beklenen terfinin başka bir kişiye verileceğine, zorluklarla boğuşulacağına, atılacak adımların çok etkili bir makam sağlayacağına delalet etmektedir.

Rüyada su samuru yakalamak sevdiği kişilerden kötü sözler işiteceğine ve uzunca bir süre yalnız kalacağına, yakın bir zamanda daha büyük işlere girmek için adım atacağına delalet eder.

Rüyada ölü su samuru görmek sevilen kişiler ile kurulan iş ortaklığı sayesinde iş dünyasında çok iyi bir noktaya gelineceğine, sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, hayatının aksiliklerle geçeceğine ve deyim yerindeyse bir türlü şeytanın bacağını kırmayı başaramayacağına yorulur.

Rüyada su samuru görmek nedir hayal gibi bir hayat yaşayacağına, işinde uzmanlaşacağına, bu sayede makam sahibi olacağına, ilerleyeceğine işarettir.

Rüyada su samuru yavrusu görmek insanların gözüne girerek pek çok görevin aynı anda üstesinden geleceğine, işlerini çok iyi bir şekilde idare ederek yakın bir zamanda kendi işini kuracağına delalettir.

Rüyada su samuru öldürmek kendi patronu olacağına, yeni iş alımı konusunda sıkıntılar yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada evde su samuru görmek ruhunda duyacağı çok büyük bir boşluk yüzünden insanlardan uzaklaşacağına, o kişiyle güzel günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada denizde su samuru görmek bir sebeple bazı konularda çeşitli kararlar alınacağına, kişinin tüm endişelerinin, korkularının ve kuruntularının biteceğine yorulmaktadır.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.