Rüyada sevdiğin kızla gezmek

Rüyada sevdiğin kızla gezmek rüya sahibinin karşısına art niyetli ve belalı kişilerin çıkacağına bu yüzden kendisinin arka arkaya başarısızlıklar yaşayacağına ve elindekileri kaybedeceğine, rüya sahibinin tüm korkularından ve günahlarından arınacağına, hoş olmayan sözler işiteceğine bu nedenle de hem gergin hem de üzgün olacağına, işlerinin yoluna girmesi ve aile saadetinin yerinde olması sayesinde huzur bulacağına, atılan bir imza sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, eğitimle ilgili bir konuda öğretmenlik yapılacağına, onlara karşı zafer kazanacağına, ileri gideceğine, eline geçen fırsatların kısa zaman içinde faydalarını göstereceğine delalettir.

Rüyada sevdiğin kızla gezmek gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz kişilerle yapacağınız planlar ya da geçireceğiniz zaman ilişkilerinizin güçlenmesini sağlayabilir.

Rüyada sevdiğin kızla dertleşmek iş konusunda deneyimli biri ile kurulan ortaklığın işleri çok iyi yerlere getireceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup rahat bir nefes alacağına rivayet eder.

Rüyada sevdiğin kızla sarılmak sıkıntılarından ve üzüntülerden kurtularak huzur bulacağına, attığı her adımda çok daha kötü durumlara düşeceğine ama daha sonra sevdiği insanlardan birisinin vereceği destek sayesinde problemlerini teker teker çözeceğine ve çok büyük atılımlar yapmak için özgüven kazanacağına alamet eder.

Rüyada sevdiğin kızla uyumak yaptığı iyiliklerin karşılığını göreceğine, ilişkinizin evliliğe doğru gidececeğine rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kızla kucaklaşmak sadece maddi olarak çökmekle kalmayacağına, bir sebeple maddi bir kaynak bulunup çeşitli harcamalar yapılacağına, zorlukların ve zorunlulukların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, sıkıntılı geçen ve çok büyük zararlara sebep olan bir dönemin kapanacağına ve hayırlı bir işe girileceğine alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kızla barışmak sadece maddi gücünü kaybetmekle kalmayacağına, kendisini birçok musibet ve sıkıntı ile uğraşmaktan ötürü çok yorgun hissedeceğine ve ortaya koymaya çalıştığı projelerin ve çalışmaların bazı kişiler tarafından baltalanacağına delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kızla evlenememek iş hayatında da keza aynı başarıyı devam ettireceğine, eş, dost ya da akrabalardan biri ile bir yola çıkılacağına rivayet eder.

Rüyada sevdiğin kızla kaçmak anne ve babanın tartışmasına tanık olunacağına, iş kaybı yaşanacağına, şansın bir türlü dönmeyeceğine, rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine böylece daha iyi noktalara gelmek için önündeki tüm engelleri de kaldırmayı başarmış olacağına rivayet eder.

Rüyada sevdiğin kızla sözlenmek şimdiye kadar yaşadığı sıkıntılarının sona ereceğine, bilmediği duyguları tadacağına işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments