Rüyada sevdiğin erkeğin dövüldüğünü görmek

Rüyada sevdiğin erkeğin dövüldüğünü görmek kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, alınacak destekler sayesinde sorunların çözüleceğine ve ele geçen fırsatların en iyi şekilde kullanılacağına, sağduyusu ve ustalığı sayesinde bunu hemen aşmayı başaracağına, çok büyük mutluluklar yaşayacağına ancak zaman zaman kendisini kötü hissedeceğine, heyecan ve hareketlilik geleceğine, borçları varsa ödeyeceğine, mal ve mülk kaybı yaşanacağına, zararlı bir kişi ile uğraşılacağına, hayır getirecek bir işin sıkıntı yaratacak bir hal alacağına, kötü bir duruma sebep olacak bir adım atılacağına, sıkıntılı bir ruh haline bürünüleceğine, oturduğu koltuktan emir verecek kadar söz hakkı edineceğine, hiçbir sıkıntısının uzun sürmeyeceğine delalettir.

Rüyada sevdiğin erkeğin dövüldüğünü gördüyseniz:

  • Hediyeler, ödenen borçlar veya elinize geçen parlara söz konusu olabilir.

Rüyada sevdiğin erkeğin dövüldüğünü görmek sağlığının geri geleceğine, işlerinin açılarak kazancının çoğalacağına, ardından yeni bir iş bulunacağına yorulur.

Rüyada sevdiğin kişinin dövüldüğünü görmek çok üzüntülü yollardan geçeceğine, yakın bir akrabanın vefatıyla miras sahibi olunacağına işarettir.

Rüyada bir erkeğin dövüldüğünü görmek ancak hayırlı kısmet gelirse çok mutlu olunacağına, ortaya konacak projelerin kazanç elde etmesi ile sayesinde hayırlı kapılar açılacağına delalet eder.

Rüyada sevdiğin birinin dövüldüğünü görmek sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza, kendisine daha uygun ve rahat edebileceği bir hayat kuracağına alamet eder.

Rüyada sevdiğin erkeğin konuşmaması aile hayatı içinde çok büyük tartışmaların ve sorunların yaşanacağına, kötü ve hasta günler geçireceğine alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğin erkeğin gelmesi yeterli kimse haline geleceğine, kendi işinin başına geçip, kendi patronu olacağına delalettir.

Rüyada sevdiğin erkeğin küsmesi içinde bulunduğu sıkıntılardan herhangi bir zorluk çekmeden kurtulacağına, kişinin içinin daralacağına alamet eder.

Rüyada sevdiğin erkeğin annesi zor günlerin geride kalacağına, hanede neşenin ve huzurun eksik olmayacağına ve gayrimenkul işine girileceğine, kırgınlık yaşanan bir kişinin özür dileyeceğine, böylece aralarındaki buzların eriyeceğine ve tartışmaların tatlıya bağlanacağına yorulur.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments