Rüyada sevdiğin çocuğun sana iltifat etmesi

Rüyada sevdiğin çocuğun sana iltifat etmesi hayır getirecek bir işe girileceğine, bu işte büyük bir başarıya imza atılacağına, bir sebeple çok üzüntü duyulacağına, ele geçen kazancın kısa süre içinde biteceğine, kısa zamanda yüksek bir mevkiye terfi alınacağına, kendini tatmin etmek için yaşayacağına, gelirinden yana memnun olacağına, kazancın arttırılacağına, bekarsa bu kimseden göreceği yoğun ilgi sonrasında evlilik kararı alacağına, çok kötü günler yaşayacağına, sıkıntılardan ve sorunlardan başını kaldıramayacağına, iş hayatında çok büyük ihanetler göreceğine alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğin çocuğun sana iltifat etmesi gördüyseniz:

  • Geçmişle bağlantılı problemlere çözümler getirebilirsiniz.

Rüyada sevdiğin çocuğun sana iltifat etmesi sıkıntıların ve sorunların kısa bir zaman içinde sona ereceğine, yapılan işlerde çok hayırlı ve kazanç getirecek çalışmalar yapılacağına, yüzünün eskisi gibi güleceğine işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin sana iltifat etmesi çok büyük hatalar yaparak birçok değerli insanı kırıp küstüreceğine, kişiye sunulacak çok sayıda iş fırsatına, iş konusunda çalışanların güvendiği, saygıda kusur edilmeyen, itibarı yüksek bir yönetici olunacağına işarettir.

Rüyada sevdiğin erkeğin sana iltifat etmesi yaşlılığında bile rahat bir ömür süreceğine, kişinin gönül hoşluğuna kavuşacağına işarettir.

Rüyada sevdiğin çocuğun sana bakması ölümün manalarını bulmaya çalışacağına, işlerin başarılı bir şekilde organize edilmesi sayesinde tıkır tıkır işleyeceğine, eğitim hayatında bir kariyer yapılacağına rivayet eder.

Rüyada sevdiğin çocuğun sana sarıldığını görmek canını sıkan şeyleri yeneceğine ve dert edindiği ve çözmek için büyük emek verdiği bazı sorunları birkaç denemeden sonra çözüme kavuşturacağına, dayanışma ve sevgi içinde olacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğin çocuğun sana sarılması hem güzelliği, hem de sahip olduğu lüks yaşam yüzünden pek çok gıybetinin yapıldığına, çizgisini bozmadan yaşayan kişinin sahip olduğu rahat hayatı her daim sürdüreceğine, farklı kişilerle tanışacağına delalettir.

Rüyada sevdiğin çocuğun sana açılması uzun zamandan beri işe yaramadığı ve kullanılmadığı düşünülen bir eşyanın elden çıkarılacağına, kişinin kötü günler geçireceğine tabir olunur.

Rüyada sevdiğin çocuğun sana kanka demesi çok büyük üzüntüler yaşayacağına, iş hayatında ister istemez ele bir haram malın geçeceğine, rüya sahibi bekar ise evlilik fikrinin ailesi tarafından da destek göreceğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments