Rüyada serin su

Rüyada serin su işlerin gün geçtikçe daha kötüleşeceğine, zaferler kazanacağına, onların bir adım önüne geçeceğine, bereket ve kazanç kapılarının kapanacağına, hem de iyi bir mümin olarak yoluna devam edeceğine, kadir kıymet bilen rüya sahibinin temiz kalpli şekilde davranmasının karşılığında hep iyilik bulacağına, bir sebeple çok üzüntü duyulacağına, ağır bir hastalık ile uğraşıldığını duyacağına, yaşamı boyunca aksilikler yaşamayacağına ve içinden çıkılmayacak durumlara düşmeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada serin su gördüyseniz:

  • Aslen bazı planları olabilir.

Rüyada serin su işlerinde herhangi bir sıkıntı ve sorun yaşanmayacağına, mutlu zamanlar geçireceğine, kaybettiği maddi kayıpların eksiksiz şekilde karşılanacağına ve refah düzeyinin eskisinden de iyi hale geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada serin ev görmek kendisini mutsuz eden kişilerden ve olaylardan uzak duracağına, anne ya da babanın hastalandığı haberinin geleceğine ve uzun bir zaman boyunca sıkıntı yaşanacağına inanılır.

Rüyada serin su görmek dünya nimetlerinden çok daha fazlası ile nasipleneceğine, işlerin çok zor geçtiği bir dönemde kurulacak olan başarılı bir ittifak ile deyip yerindeyse iş dünyasında fırtınalar estirileceğine, kırgınlıkların sona ereceğine ve yoksul ve gariban kişilere yardımcı olunması sayesinde bol bol hayır duası alınacağına yorulmaktadır.

Rüyada serin hava istediği ve arzuladığı mutluluğa kavuşacağına, sorunlarının kısa zaman içinde biteceğine yorulur.

Rüyada serin oda kişinin başında dönen kara bulutların artık dağılmaya başlayacağına, iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük ve hayırlı kazançlar sağlayacak fırsatlarla karşılaşacağına, gerçekleştireceği projeler sayesinde şansının açılacağına, sevdiği kişiler ile çok güzel günler geçireceğine alamet eder.

Rüyada serin su içmek sorunların günden güne azalacağına, orada ihtiyacı olan huzuru, sakinliği ve mutluluğu yakalayacağına işaret eder.

Rüyada serin rüzgar aile bireyleri arasındaki birlik ve beraberliğin artacağına, onlarla gerek ticari olarak gerek de gönüllü olarak güzel işler yapacağına delalet eder.

Rüyada serin suda yüzmek kişinin yaptığı hayırseverlik ve yardım neticesinde de manevi anlamda çok mutlu hissedeceğine, kişinin kendisi ve ailesi ile hiçbir şekilde maddi açıdan dara düşmeyeceğine tabir olunur.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.