Rüyada salkım salatalık görmek

Rüyada salkım salatalık görmek sahip olduklarının kıymetini bilmeyişi nedeni ile elindekileri ve avucundakileri kaybedeceğine, kariyer planındaki basamakların hızlı bir şekilde çıkılacağına, sorunların ve sıkıntıların büyük bir azimle ortadan kaldırılacağına, ısrarlarına ve diretmelerine rağmen iş hayatı ile ilgili birçok sorun yaşayacağına ve neredeyse iflasın eşiğine geleceğine, üzüntülerinin kısa bir süre içinde yaşadığı üzüntülü ve kötü durumların hiç sorun yaratmadan ortadan kalkacağına, iyi bir kişinin yardımıyla birçok konuda büyük işlere imza atılacağına, çeşitli kırgınlıklar olacağına, hayırlı bir kısmetle evlenip güzel bir yuvaya sahip olunacağına ve işlerin yoluna gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada salkım salatalık gördüyseniz:

  • Fiziksel durumunuzu, duygusal yaşamınızı veya işinizi ilgilendiren konularda yaşanan durağanlık yerini harekete bırakmaya başlıyor.

Rüyada salkım salatalık görmek kendisini bambaşka bir yola sevk edeceğine, maddi anlamda rahatının daimi olacağına rivayet eder.

Rüyada salkım salkım yeşil üzüm görmek hayatın kişinin yüzüne güleceğine, kendisine istediklerini nasip edeceğine, rızkının artacağına, yüzünün güleceğine, şansının döneceğine, kısmetinin de açılacağına işaret eder.

Rüyada salkım salkım meyve görmek rahatsızlık yaratacak bir işe girileceğine, iş hayatı içinde yeni bir sayfa açılacağına yorulur.

Rüyada salkım salkım sucuk görmek çok mutlu olacağı ve hayatını büyük oranda değiştirecek bir çalışmaya gireceğine, elinde bulunan imkânları çok doğru ve iyi bir şekilde kullanacağına, bazı sorunları yüzünden kırıldığı kişiler ile arasını düzelteceğine alamet etmektedir.

Rüyada salkım salkım dut görmek ayağını yorganına göre uzatmaması ve önlem almaması halinde icra gibi kötü bir olay yaşanacağına, fırsatların kısa süre içinde aile hayatına büyük ve güzel haberler getireceğine yorulmaktadır.

Rüyada salkım salkım beyaz üzüm görmek tövbelerin amacına ulaşacağına, zararın bir türlü telafi edilemeyeceğine, yapılan çalışmaların heba olacağına delalettir.

Rüyada salkım salkım zeytin görmek ruhen rahatlığa erileceğine, adını herkese duyuracağına rivayet etmektedir.

Rüyada salkım salkım erik görmek rüya sahibinin kazancının artacağına, ticari anlamda karlı ortaklıklar yaparak saygın ve itibarı yüksek bir konuma geleceğine, siparişlerinin çoğalacağına alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments