Rüyada saklanan birini görmek

Rüyada saklanan birini görmek dertlerinden kısa bir zaman içinde arınacağına, rahatsızlık veren bir durumun eş, dost ya da akrabalardan biri sayesinde atlatılacağına ve rahata erileceğine, aile hayatında yaşanan üzüntülü olayların hayra dönüşeceğine, hayırsız kişilerin aileden uzaklaştırılacağına, hayırlara vesile olacak bir evlilik yapılacağına, işlerinde daha önce yaşanmış olan sorunların tekrar karşısına çıkması üzerine daha hızlı ve daha kolay bir şekilde çözeceğine, tatsız sözlerin de unutulacağına, yanlış düşüncelere saplanıp kalınacağına delalet eder.

Rüyada saklanan birini gördüyseniz:

  • Maddi açılımlar veya harcamalar dikkat gerektiriyor.

Rüyada saklanan birini görmek sorunlarının sona ererek çok büyük rahatlama ve sevinç yaratacağına, hem bir işe hem bir eşe sahip olunacağına alamet eder.

Rüyada evde saklanan birini görmek rızkının genişleyeceğine ve sıkıntılarının son bulacağına, böylece uzun bir zamandan beri can sıkan durumun ortadan kaldırılacağına rivayet eder.

Rüyada dolaba saklanan birini görmek kendisini bu doğrultuda eğiteceğine, güzel ve mutlu günler görüleceğine yorulur.

Rüyada saklanan birini bulmak üzüntülerini bir çırpıda atlatacağına, uzun yıllardan beri hayal edilen şeylere kavuşulacağına rivayet eder.

Rüyada polisten saklanan birini görmek rakiplerine ve düşmanlarına üstün geleceğine, arkasından her zaman güzel şeyler söyleyeceğine, zaman zaman ruhuna mevlit okutarak ölen kişiyi kendince yad edeceğine ve çok daha huzurlu olacağına yorulur.

Rüyada saklanan terörist görmek yapılan işte çok iyi bir kişi ile tanışılacağına, bu kişi ile yeni işlerin peşinde koşulacağına, daha büyük kazançlar elde edileceğine, dost sanılan kişilerin, düşman olduklarının anlaşılacağına tabir olunur.

Rüyada saklanan insanlar görmek çok büyük kısmetler sağlayacak bir işe girileceğine, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve güzel günler geçireceğine delalet etmektedir.

Rüyada saklanan adam görmek zorlukların biteceğine, zararların telafi edileceğine, yeni bir işe geçiş yapılacağına, önemli sorumluluklar alacağına ve kendisini yaşam mücadelesine ortak edeceğine işarettir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Zuleyha

Rüyamda bir evde geziyorum karanlik sonra birden odanin birinde bir kisinin perdenin arkasina saklandigini görüyorum. o kisinin yüzü boyali ve bakislari cok korkunc. Ben o sirada amcamin adini bagiriyorum ama sesim cikmiyor.