Rüyada şadırvan yaptırmak

Rüyada şadırvan yaptırmak hayırlı ve sevinçli olaylar yaşayacağına, sorunlarından kısa bir zaman içerisinde kurtulacağına, evine bereketin, rahmetin ve allah’ın lütuflarının yağacağına, kişinin plan yapmaktan çekinmeden hareket edeceğine ve kendi menfaatlerini göz önünde bulunduracağına, faydalı şeyler yapacağına, helal lokma yiyeceğine, zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine, rızkının eksileceğine, kazancının azalacağına, işlerinin bozulacağına, planlarının işe yaramayacağına bu nedenle elinin dara düşeceğine tabir olunur.

Rüyada şadırvan yaptırmak gördüyseniz:

  • Bazı kişileri düzene sokmak, çeki düzen vermek veya istediğiniz noktaya getirmek ne kadar cazip görünse de, boşvermenizde fayda var.

Rüyada şadırvan yaptırmak verdikleri destekten ötürü çok teşekkür edeceğine, hayatının belli bir rutine oturacağına yorulmaktadır.

Rüyada kendini şadırvan görmek rüya sahibinin helal kazançlar elde edeceğine, yaşanan sıkıntıların ortadan kalkacağına delalet etmektedir.

Rüyada şadırvan aile hayatında üzücü ve can sıkıcı şeyler yaşayacağına, geçiminin rahat ve kolay olacağına, ağız tadının, keyfinin, rahatının, konforunun ve lüksünün de sürüp gideceğine işaret eder.

Rüyada sadırvan görmek yapılan hataların kısa zamanda ve herhangi bir zarara uğramadan telafi edileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, endişe, üzüntü ve sıkıntılarının sona ereceğine, yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına alamet etmektedir.

Rüyada camide şadırvan görmek aile içinde de maddi konulardan kaynaklanan sevimsiz konuşmalar ve tartışmalar yaşanacağına, kötü ve zor günler geçireceğine tabir olunur.

Rüyada cami şadırvan görmek aile hayatında büyük mutluluklar yaşanacağına, alınacak müjdeli haberler sayesinde verilecek olan bir karar konusunda olumlu bir yol takip edileceğine, gönlünden geçen her şeye kavuşan, mutlu bir insan olunacağına rivayet eder.

Rüyada şadırvan temizlemek günahların affedilmesine, hatalardan tövbe etmeye, huzurlu günlerin uzaklaşacağına alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments