Rüyada roket saldırısına uğramak

Rüyada roket saldırısına uğramak daha fazla gelir elde edeceğine ve mal varlığının artacağına, zor durumda kalmış kişilere maddi ve manevi olarak büyük yardımlarda bulunulacağına, sahip olduklarının kıymetini bileceğine, yaşamının tadını çıkaracağına, yeni bir ortama gireceğine, bu ortamda çalışmakta ya da işle ilgili adım atmakta çok zorlanacağına, sağlığının, neşesinin, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, ardı ardına sıkıntıların baş göstereceğine, tartışmalı bir işe girileceğine, kazancın gittikçe azalacağına, bir sebeple hiç istemediği halde büyük sıkıntılar yaşayacağı bazı durumlara düşeceğine, neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine inanılır.

Rüyada roket saldırısına uğramak gördüyseniz:

  • Birlikte yaşadığınız veya çalıştığınız insanlarla gereksiz yere tartışmalara girmeyin.

Rüyada roket saldırısına uğramak herhangi kötü bir kişi ile bir sorun yaşamayacağına ve kendisi gibi insanlara destek vereceğine, zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, yeni hobiler edinileceğine, yeni bir sosyal çevreye girileceğine ve hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına işaret eder.

Rüyada roket yapmak maddi açıdan büyük sıkıntılar çekilecek bir döneme girileceğine, huzurunu ve ağız tadını yitireceğine tabir olunur.

Rüyada roket fırlatmak kariyerinde adım adım ilerlediğine ve çok büyük başarılar kazanıp zengin olacağına, helal ve makbul olan dünya mallarına sahip olacağına, kurulu bir düzene kavuşacağına ve rahata ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada roket atmak çok istenen bir hayale yakın bir zamanda sahip olunacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde tüm isteklerinin ve dileklerinin de gerçekleşeceğine yorulur.

Rüyada uçan roket görmek çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, başarılı bir insan olacağına, yeni çalışmalara ve projelere imza atacağına işarettir.

Rüyada evine roket atılması bir sebeple aile hayatında çok sıkıntılı ve zor dönemler yaşayacağına, mülk edinme planlarının ertelenmesine alamet eder.

Rüyada roket mermisi görmek kazancı arttırmak için bazı kararlar alınacağına, ruhsal olarak kötü olunan bir dönemin sona ereceğine, ancak önce kısa bir süre de olsa sıkıntı çekeceğine tabir olunur.

Rüyada üzerine roket atılması istediği herşeye ulaşabileceğine, güç, kudret ve iman sahip olacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ayşe 17

rüyada , deprem oluyor ve hepimiz dışarı çıkıyoruz , ardından uçaklar geçiyor bakıyoruz altından roket bırakıyolardı.

Ayşe 17

teşekkür ederim

Sadık

Ruyada f16 dan atilan bir roket yanima dusuyor ama patlamiyor ve ben kacip yere uzandiqdan sonra patliuyor