Rüyada polis tarafından kurtarılmak

Rüyada polis tarafından kurtarılmak iyi şartlara kavuşacağına, gerek işle ilgili gerek sosyal hayatla ilgili olarak bir sorun yaşanacağına,  maddi olarak büyük bir kayıp verileceğine, eşler arasına kara kedi gireceğine, gönül ilişkisi yaşanan bir kişi ile dünyaevine girileceğine, çok zor durumlara düşeceğine, şanssızlığın, kısmetsizliğin ve uğursuzluğun geride kalacağına, onları tebrik edeceğine, bekar ise hayırlı biri ile tanışıp evleneceğine, evliliğinde mutlu olacağına alamet etmektedir.

Rüyada polis tarafından kurtarılmak gördüyseniz:

  • Bitirilmemiş işler ya da planlar da gerginliğe neden olabilir veya üzerinizde baskı yaratabilir.

Rüyada polis tarafından kurtarılmak kendisinden yardım isteyen tüm insanlara yardımcı olup çok büyük destek verdiğine ve insanların kendisine çok büyük sevgi ve saygı besleyeceğine, özellikle kendisine yakın hissettiği bir kişiye kendi özel hayatı hakkında son derece özel bir sırrı anlatacağına işaret eder.

Rüyada polis tarafından yakalanmak kusursuz bir yaşama kavuşacağına, dökülen alınterinin ileride fazlasıyla karşılığını bulacağına tabir olunur.

Rüyada polis tarafından uyarılmak parasal sıkıntıların çok büyük olacağına, ayrılık yaşanacağına işarettir.

Rüyada polis tarafından bıçaklanmak çok büyük zararlar edeceğine ve çok daha uzun bir dönem problemler ile baş etmeye çalışacağına, olayları çok daha kolay kavrar ve çözer hale geleceğine tabir olunur.

Rüyada polis tarafından alıkonulmak çok büyük başarılar kazanarak kendisine iş hayatında çok önemli bir yer edineceğine, ona değer katan kimselerle bir araya geleceğine tabir olunur.

Rüyada polis tarafından tutuklanma sıkıntılarından ve üzüntülerinden kısa bir zaman içinde kurtulacağına, muradın gerçekleşeceğine, dileklerin ve duaların kabul olacağına yorulmaktadır.

Rüyada polis tarafından kaçırılmak nefsine yenileceğine ve şeytana uyacağına, maddi ve manevi güce ve rahatlığa kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada polis tarafından korunmak bir sebeple çok üzüleceğine, bir sebeple moral olarak çok kötü olacağı bir döneme gireceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments