Rüyada piramit görmek

Rüyada piramit görmek çok büyük sorunlar ve sıkıntılar yüzünden büyük üzüntüler olacağına, sevdiği insanlardan ihanet göreceğine, eş, dost ve akrabanın işlerine yardım edileceğine, yapılan yardımların hayır duası olarak geri döneceğine ve büyük işler başarılacağına, bunun için gereken tüm imkânları elde edeceğine, üzerinden büyük bir yükün kalkmış olacağına ve kira masrafını bundan sonra birikim için kullanacağına, bu sayede de geleceği için isabetli olacak bir iş yapma fırsatı elde edeceğine, bunun da rüya sahibine hem zaman, hem de para kaybettireceğine, kendisini işine veremeyeceğine, başarısızlığa düşeceğine ve hüsran yaşayacağına, hiçbir zaman yüksek bir mevkiye gelemeyeceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük sorunlar yaşayacağına delalet eder.

Rüyada piramit gördüyseniz:

  • Size baskı uygulayan veya sizden fazlaca talepleri olan kişilerden uzak durmalısınız.

Rüyada piramit görmek rutin bir şekilde ilerleyen işlerin aynı şekilde devam edeceğine, endişelerinin bitip yerini mutluluğun alacağına işaret eder.

Rüyada cam piramit görmek mal ve mülk konusunda çok büyük birikim yapacağına ve güzel günler göreceğine, ayaklarını yerden kesecek kadar büyük bir mutluluk duyacağına yorulmaktadır.

Rüyada altın piramit görmek gidişatı düzeltmek için verilen kararların endişe ve sıkıntı getireceğine, ortaklar arasında üzüntü duyulacak olaylar yaşanacağına, tanıdık vasıtası ile hayırlı bir iş kapısının açılacağına delalettir.

Rüyada üçgen piramit görmek çok büyük kötülemeler yapılacağına, işlerinin engellenmeye çalışılacağına ve uzun zamandan beri emek verdiği şeylere teker teker zarar verileceğine, maddi ve manevi olarak büyük sorunlar yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada piramit kişinin başarılarının artacağına, umutlarını yitireceğine ve emeklerinin de boşa gitmesine neden olacak bazı atılımlar yapacağına yorulmaktadır.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments