Rüyada patronunun görmek

Rüyada patronunun görmek eşler arasındaki tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, kardeşlerden biri ile kurulacak bir ortaklık sayesinde rakiplerin bir kez daha yenilgiye uğratılacağına, el attığı bütün projelere başarı kazandıracağına, iş hayatında prestij kaybı yaşanacağına, elde bulunan güzel şeylerin zarar göreceğine, rüyayı gören kişinin kur’an ve allah aşkıyla yanıp tutuşacağına, yakın bir zaman içinde başarılı olacağı bir çalışma gerçekleştireceğine, uğranılan zararların kısa süre içinde telafi edileceğine, kariyer sahibi olacağına, ilerleyeceğine, başkalarının kaderinde de etki yapabilecek önemli bir konumda olacağına delalettir.

Rüyada patronunun gördüyseniz:

  • Aşk hayatınızı ilgilendiren veya sevgi temalı ilişkilerin bazı çelişkili durumları kafanızı karıştırıyor olabilir.

Rüyada patronunun görmek hayatının kolaylaşacağına ve daha keyifli hale geleceğine, kendi işini kuracağına, bilgi ve becerileri ile yanında çalışan kimselere ışık tutacağına, onlara sanat öğreteceğine işaret eder.

Rüyada patronunun oğlunu görmek yanlış düşüncelere saplanıp kalınacağına, elindekileri de kaptıracağına, bu nedenle de hem yokluğa düşeceğine işaret eder.

Rüyada patronunun vurulduğunu görmek ticaretinin açılacağına ve böylece hayatının düzene gireceğine, sevinçli bir haber alınacağına, dargınların ve kırgınların barışacağına, kötülerin uzaklaştırılacağına, kardeşlerin arasındaki tartışmaların sona ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada patronunun evine gitmek sorunların eş, dost ve akrabalardan alınacak yardım sayesinde rahata ereceğine, zor zamanlar yaşanacağına, gelirinin daimi olacağına, oturduğu koltuğu hiç kaybetmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada patronunun eve geldiğini görmek insanlara kötülük eden imansız bir kişinin alt edilmesine, hiçbir isteğinin yarıda kalmayacağına, sevdiklerine kavuşacağına ve muradına ereceğine yorulur.

Rüyada patronunun kızdığını görmek başını ağrıtacak olaylar yaşayacağına, kayıtsız kalınamayacak kadar iyi ve kazançlı bir teklif alınacağına, tartışmaların sona ereceğine delalettir.

Rüyada patronunun değiştiğini görmek zarar edilen işlerin yoluna gireceğine, dertlerinin çözülmesinde yol göstereceğine delalettir.

Rüyada patronunun ağladığını görmek tabiri caizse ayaklarını uzatıp, sırtını yastığa yaslayarak rahat şekilde yaşayama fırsatı elde edeceğine, bunları çözümlemek için bir hayli alın teri dökeceğine, üzerinde kafa yoracağına alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments