Rüyada patronun karısını görmek

Rüyada patronun karısını görmek alınan bir haber üzerine bir yolculuğa çıkılacağına, endişelerinden kurtulacağına, çevresinde kendisine yardım etmek için pek çok insanın bulunacağına, ana baba duaları alınması sayesinde engellerin kolayca aşılacağına, bekar kimseler için ise muradının gerçek olup, güzel bir evlilik yaşanacağına, kişinin davranışlarına ve tutumuna yeniden özen göstererek, üzerindeki kötü imajı sileceğine, çok kötü durumlara düşeceğine, ailesindeki huzurun bozulacağına, kişinin şifa bulacağına, kurtuluşa ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada patronun karısını gördüyseniz:

  • İş hayatınızda yeni olanaklar veya fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Rüyada patronun karısını görmek düzenlenen bir eğlenceye katılıp çok eğlenileceğine, aksiliklerin sebep olduğu bir yanlış anlaşılmanın düzeltileceğine ve mutlu olunacağına, iş hayatında yaşanan kötü olaylar yüzünden uğranılan zararın telafi edileceğine ve huzurlu ve mutlu günlerin yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada patronun eski karısını görmek maddi açıdan büyük kazanç getirecek projelere imza atılacağına, tatsız durumlardan sıyrılamayacağına alamet eder.

Rüyada eski patronun karısını görmek hayırlı bir haber alınacağına ve konuşulacak bazı konuların yakın bir zaman içinde hayata geçirileceğine, oturduğu yerden yeni bir yere taşınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada karısını satmak korkularından, kötü duygularından arınacağına, kazancını yakın bir zaman içinde iki kat arttıracağına, sorunlarını çok rahat bir şekilde ve herhangi sorun yaşamadan bitireceğine delalettir.

Rüyada karısını görmek yapılan hataların kısa bir süre içinde telafi edileceğine, gönül ilişkileriyle ilgili yeni bir sayfa açılacağına, güzellikler ve hoşluklarla karşılaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada karısını evlendirmek rahatsızlık veren kişilerin uzaklaştırılacağına, rakiplerin üzüleceğine inanılır.

Rüyada karısını kovmak tartışmalı geçecek bir toplantıya gireceğine, elini attığı her işten alnının akı ile çıkacağına rivayet eder.

Rüyada karısını kesmek kişinin sevdasına aynı şekilde karşılık bulacağına, kurulmuş olan bir ortaklığın bozulacağına işaret eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments