Rüyada papağan öldüğünü görmek

Rüyada papağan öldüğünü görmek kişinin kimseye muhtaç olmayacağına, el açmayacağına, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, anne babasının hayır duaları alacağı işler yapacağına ve bu sayede ömür boyu yüzünün güleceğine, işleri büyütme sürecine girileceğine, kazancının da aynı oranda artacağına, kaçırılan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, çok uzun bir zamandan beri yapılan işte hiç beklenmedik şekilde maddi krize girileceğine, teklif götürdüğü bir arkadaşının kabul etmesi sayesinde büyük başarılar kazanacağına, zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine ve hayırlı bir yola çıkılacağına, bir sebeple rüya sahibinin dinlenmesi ve kendisini toparlayana kadar işlerden uzak durması gerektiğine, aksi halde çok daha kötü bir durumla karşılaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada papağan öldüğünü gördüyseniz:

  • Bir konuyu uygulama konusunda çok ciddi olarak düşündükten sonra vazgeçebilirsiniz.

Rüyada papağan öldüğünü görmek kardeşlerin sorunlu giden işlerinin çözüme kavuşacağına ve büyük adımlar atıp hayat içinde çok iyi bir seviyeye gelineceğine, karısının çok mutlu olacağına yorulur.

Rüyada ölü papağan sahip olduğu mal varlığını başkalarına kaptıracağına, hakkını koruyamadığı gibi, ailesinde de sözünü dinletemeyen biri haline geleceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını teker teker çözüme kavuşturacağına işarettir.

Rüyada papağan kısmetlerinin bol olacağına, rahat bir hayata sahip olacağına, aile bireylerinden çok sevilen bir kişi ile yola çıkılacağına, manevi olarak çok rahat edileceğine, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ve yapmak için birçok şeyden vazgeçtiği işte çok büyük maddi ve manevi zarar edeceğine işarettir.

Rüyada papağan ile konuşmak acılarını dindireceğine, bir sebeple uzun zamandan beri üzerinde kafa yorduğu ve birçok kez bozup yeniden kurduğu bazı planları askıya alacağına, bir sebeple maddi ve manevi olarak çok büyük sıkıntılar çekileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada papağan kakası karşısına hayırlı kapıların açılacağına, yıpratıcı ve zor da olsa illaki atlatılacağına delalet eder.

Rüyada papağan öpmek huzurlu ve mutlu bir hayata adım atacağına, elinin bolluğa kavuşacağına bu sayede çektiği zahmetin biteceğine tabir olunur.

Rüyada papağan yakalamak zorluklarla geçecek bir döneme girileceğine ve beklenmedik bir anda büyük bir tartışmanın ortasında kalınacağına, isteklerinin ve beklentilerinin yerine geleceğine, başarılarının önünde hiç kimsenin durmayacağına alamet eder.

Rüyada görülen papağan herkesin çok dikkatini çekecek bir oluşuma girileceğine, yeni bir işle ilgili bir sorun çıkacağına işarettir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments