Rüyada otobüs kaçırdığını görmek

Rüyada otobüs kaçırdığını görmek vefalı davranışları ile herkesin takdirini kazanacağına, geçim derdine gireceğine, sıkıntılarından kurtulup rahata ereceğine, aile hayatı için çok hayırlı ve güzel bir karar vererek hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ve çocuk sahibi olacağına, kardeşlerin birlikte zor bir işin altından kalkacağına, uzun yıllardan beri hayali kurulan herşeye kavuşulacağına, üzüntülerin sona ereceğine, sıkıntıların ve zorluğun yakın zaman içinde ve herhangi bir zarar vermeden biteceğine, ferahlığa çıkılacağına, çok dikkat çekeceğine, kavga ve tartışma dolu bir dönem geçirileceğine, işlerin istenmeyen bir hal alacağına delalet eder.

Rüyada otobüs kaçırdığını gördüyseniz:

  • Sunduklarınızla yetinmeyen veya hafife alan kişileri geri çevirmek zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada otobüs kaçırdığını görmek kendinde rakiplerini ve düşmanlarını alt edecek kudreti bulacağına, işlerinin kısa bir zaman sonra bozulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada teröristlerin kaçırdığını görmek kendisine gelir getiren yolların açılacağına, hayallerinin tek tek gerçekleşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada bir erkeğin kaçırdığını görmek yaptığı çalışmalar ile beklediği başarıları alamayacağına, bu yüzden maddi sıkıntıya düşeceğine, sağlığının, huzurunun, ağız tadının, neşesinin ve keyfinin yerine geleceğine tabir olunur.

Rüyada idrar kaçırdığını görmek gerçekleştirilen bir proje sayesinde çok yakında epey kazanç elde edileceğine, üzüleceğine ve hatta hastalanacağına delalettir.

Rüyada uçak kaçırdığını görmek tanıdığı ve sevdiği kişi olacağına, garanti olacak nimete ve kazanca kavuşacağına, hayatı boyunca bir daha fakirlik ve yokluk görmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada otobüsu kacirdigini görmek başına musibetli ve melanetli olayların geleceğine, gönül ilişkilerinde yeni bir sayfa açılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada treni kaçirdiğini görmek iş hayatı için harcanan emeklerin kazanç sağlayacağına, edilen duaların karşılığını bulacağına, bu sayede işlerin günden güne açılacağına, rahat bir hayat yaşanacağına, kötü kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına ve ferahlığa erileceğine, fırsat ve kazanç kapılarının artacağına inanılır.

Rüyada sevgilinin kaçırdığını görmek çok büyük maddi ve manevi zarar görüleceğine, elinde bulunan imkânları çok doğru ve bereketli bir şekilde kullanacağına, bu sayede çok yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments