Rüyada ölmüş birinin morardığını görmek

Rüyada ölmüş birinin morardığını görmek endişe duyulan bazı olaylar ile karşılaşılacağına, zaman zaman karşısına çıkan bu mesele yüzünden bugünkü hayatına yeterince adapte olamayacağına ve aile içinde de gerginlik yaşayacağına, gönül bağı kurulmuş olan bir kişi ile evlilik yolunda bazı kararlar alınacağına, rüya sahibinin de bu durumun bir parçası olacağına, uzun bir süreden beri çok istenen bir mevkiye terfi edileceğine, iş hayatının düzeleceğine, aile bireylerine yaşadıkları sorunların çözümü konusunda yardım edileceğine ve zararlı durumların ortadan kaldırılacağına, bir sebeple çok zarar göreceğine, sorunların büyük darbeler vuracağına, akrabalardan herhangi bir destek alınmayacağına ve zor zamanlar geçirileceğine inanılır.

Rüyada ölmüş birinin morardığını gördüyseniz:

  • Sorun çıkartan kişilerle karşılaşabilirsiniz.

Rüyada ölmüş birinin morardığını görmek gönül kapılarını açacağına, geçmişi unutarak bundan sonra yolun kalan kısmına bakacağına inanılır.

Rüyada ölmüş birinin gözünün morardığını görmek sevdiği bir kişiyi kaybedeceğine, maddi gücünün yerine geleceğine bu durumun özel ve sosyal hayatına da olumlu yönde etki edeceğine işarettir.

Rüyada birinin gözlerinin morardığını görmek hastalıkların uzak duracağına, maddi ve manevi olarak büyük zararlara uğrayacağına işarettir.

Rüyada birinin gözünün morardığını görmek mutlulukla dolu günlerin etkisiyle işte de başarı sağlamaya, her zaman kendinden emin, hoşgörülü biri olunacağına, sahip olduğu imkânlar ve fırsatlar sayesinde kendini hem şanslı hem de ayrıcalıklı hissedeceğine alamet etmektedir.

Rüyada birinin vücudunun morardığını görmek tekin olmayan işlere girileceğine, üzüntü verici olaylar yaşanacağına, mutlulukların yarım kalacağına, heveslerin söneceğine delalet eder.

Rüyada birinin boynunun morardığını görmek kısmetsizliğin ve uğursuzluğun geride kalacağına, yapılan ortaklıkların bozulacağına, büyük bir hassasiyetle kurulmuş olan ilişkilerin açmaza gireceğine yorulur.

Rüyada birinin alnının morardığını görmek yetenekler ve beceriler sayesinde haklı bir zenginliğe kavuşulacağına, kafasını toplamasına yardımcı olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada birinin elinin morardığını görmek adından konuşulur olacağına, terfi edeceğine, kurtuluşa kavuşacağına, hayırlı fırsatlar yakalayacağına böylece coşku, neşe ve sevinç içinde olacağına, kendini çok iyi ve mutlu hissedeceğine tabir olunur.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments