Rüyada nehirden yürüyerek geçmek

Rüyada nehirden yürüyerek geçmek ancak bir anda hiç beklemediği ve neredeyse hayatını değiştirecek bir şeyler ile yaşayacağına, insanlara karşı güvenini kaybetmesine ve kendisini onlara kapatmasına neden olacağına, yüzünün güleceğine, kaderinin güzel ve hayırlı olacağına, kendisine yetecek ve özel yaşamına da zaman ayıracak kadar çalışma kararı alacağına, rütbesinin yükseleceğine, içine büyük bir huzurun dolacağına, gülen yüzünün solacağına, kişinin yurt dışında da ismi bilinen önemli kişiler arasında bulunacağına alamet eder.

Rüyada nehirden yürüyerek geçmek gördüyseniz:

  • Karşılaşacağınız kişilerden öğrenecekleriniz olabilir.

Rüyada nehirden yürüyerek geçmek bazı kişileri ölene kadar hayatından çıkaracağına, kazandığı paralar ile çeşitli yatırımlar gerçekleştireceğine alamet etmektedir.

Rüyada nehirden yürüyerek karşıya geçmek sağlık sorunlarıyla uğraşılan bir dönem geçirileceğine, rüyayı gören kişinin, ferahlığa çıkacağına, ailesi içinde yaşanan tartışmaların ve kavgaların sona ereceğine işarettir.

Rüyada nehirden geçememek sevinçli ve güzel günler göreceğine, çevresinde kendisine yardım etmek için pek çok insanın bulunacağına, bu sayede işlerinde başarı elde etmenin garantileşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada nehirden korkmak kendisini allah katında günahkar kılacak, dinden de çıkmasına neden olacak işlere ortak olacağına, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına işaret etmektedir.

Rüyada nehirden su çekmek kötü niyetli bir kişinin işleri bozmak için çıkartacağı dedikoduların bertaraf edileceğine, bereketli işler yapacağına, bol rızık ve para sahibi olacağına, zenginlik elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada akan nehirden geçmek rüya sahibinin de yüzünün güleceğine, tüccarsa bundan böyle işlerinden daha fazla kar sağlayacağına alamet eder.

Rüyada nehirden balık yakalamak hayatına girecek yeni insanlarla kuracağı arkadaşlıklar sayesinde eğlenceli ve keyifli zamanlar geçireceğine, keşiflerde bulunup, maceralara atılacağına, sürpriz ve olumlu olaylar yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada arabayla nehirden geçmek anne ve babasının dualarını alarak sırtının yere gelmeyeceğine, başarılar yaşanacak ve büyük atılımlar yapılacak bir işe girileceğine ve uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar rahatlık yaşanacağına alamet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.