Rüyada milletvekili olmak

Rüyada milletvekili olmak eğer böyle bir durum yaşamak istemiyorsa çok dikkatli olması ve defalarca düşünerek adım atması gerektiğine aksi durumda sorunların katbekat artacağına, aile bireyleri arasında çok büyük bir iş için bir ortaklık kurulacağına, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde sona ereceğine, hayrını göremediği kazancıyla beraber bir sürü hastalıkla ve kazayla da uğraşmak zorunda kalacağına, parasının ve malının eksik kalmayacağına, sevindirici ve olumlu bir şekilde geleceğine, ağız tadının yerine geleceğine, atacağı adımlar ve gerçekleştireceği çalışmalar sayesinde iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı ve güzel durumlar ile karşılaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada milletvekili olmak gördüyseniz:

  • Varsayımlarda bulunmak sorun yaratabilir.

Rüyada milletvekili şanssızlığın, kısmetsizliğin ve uğursuzluğun geride kalacağına, hayırlı kişilerle tanışılacağına, bolluğun ve bereketin geleceğine, geçim derdinin biteceğine, şansının ve kısmetinin açılacağına yorulmaktadır.

Rüyada eve milletvekili gelmesi atacağı bazı adımlardan ötürü pişmanlık duyabileceğine, uzun soluklu bir yolculuğa çıkılacağına işaret etmektedir.

Rüyada milletvekili ile çalışmak zengin için yoksulluğa, ağlamasına ya da dövünmesine neden olacak büyük ve çözümsüz problemler yaşamayacağına tabir olunur.

Rüyada milletvekili konuşmak sanatının insanları memnun ve tatmin etmeyeceğine, kişinin bugüne değin sürdürdüğü tutumunu değiştirip hayatını mevcut koşullara uygun hale getirmek için uğraşacağına delalet etmektedir.

Rüyada milletvekili olmak konfor içinde olacağına, borçlarını ödeyeceğine, allah’ın izni ile çok hayırlı ve güzel mevkilere terfi edeceğine ve adından sıkça söz ettiren biri olacağına delalettir.

Rüyada milletvekili ile konuşmak kendisini bir türlü ispat ettiremeyeceğine, attığı adımların boşa çıkacağına, işine, kendisine ve yaşamına çeki düzen vereceğine işarettir.

Rüyada bir milletvekili görmek ağır bir hastalıkla boğuşan bir akrabadan acı haber alınacağına, kendisiyle övüneceğine yorulmaktadır.

Rüyada eski milletvekili ile konuşmak dertlerin ve sıkıntılarının son bulacağına, sevilen birinin başına gelen felaketlerden dolayı psikolojik olarak çok etkileneceğine delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments