Rüyada mevsiminden önce karpuz görmek

Rüyada mevsiminden önce karpuz görmek iş hayatının daha kolay ve güzel olacağına, dertlerin azalmasına vesile olacak olayların meydana geleceğine, bedeninin şifaya kavuşacağına, pek çok felaketten yara bere almadan ve sağ salim bir şekilde kurtulacağına, çocuklarının ve torunlarının daima dizinin dibinde yaşayacaklarına, onlarla doyasıya ve uzun vakit geçirme mutluluğuna ve şansına nail olacağına, hayallerinin de yarım kalacağına, yeni çalışmalar ortaya konacağına, çok büyük bir destek alarak iş hayatında uğradığı zarardan kurtulacağına ve büyük kazançlar elde edeceğine, iş hayatında büyük atılımlar yapacağına ve çok büyük başarılar ile birlikte kazançlar elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada mevsiminden önce karpuz gördüyseniz:

  • Gereksiz riskler almayın.

Rüyada mevsiminden önce karpuz görmek dedikoduların deyim yerindeyse bıçak gibi kesileceğine, işlerin günden güne daha kötü bir hal alacağına alamet etmektedir.

Rüyada mevsiminden önce kar görmek iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi yerlere gelineceğine, kazancın allah yolunda yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına ve kurulacak olan bir ortaklıkla birlikte büyük bir zahmetten kurtuluşa erileceğine delalet etmektedir.

Rüyada mevsiminden önce kar yağdığını görmek arkasından iş yaparak onu zor duruma düşüreceğine, fikirlerini hayata geçirirken aklıselim kişilerden de görüş alarak daha akılcı bir şekilde hareket edeceğine delalettir.

Rüyada karpuz tarlasında karpuz yemek işlerinin tutacağına ve zenginliğinin alıp yürüyeceğine, yükünün hafifleyeceğine tabir olunur.

Rüyada ölmeden önce helalleşmek çok kötü durumlara ve istenmeyen zararlara engel olacağına, çözümsüz sorunları olmayacağına, sağduyulu olması ve mantıklı kararlar alması sayesinde her işin altından kolaylıkla kalkabileceğine alamet eder.

Rüyada önce gülüp sonra ağlamak kazancın katbekat artacağına, çalışmaların ve projelerin çok yakın zaman içinde meyvelerini vereceğine, uzakta yaşayan bir akrabadan kötü bir haber alınacağına inanılır.

Rüyada önce ağlamak sonra sevinmek aradığı çareleri bulacağına, keyfinin, neşesinin ve ağız tadının kaçacağına delalet etmektedir.

Rüyada vaktinden önce bebek doğurmak pek çok fırsatı kaçıracağına, hayallerinin tek tek gerçekleşmeye başlayacağına ve huzurunun da yerine geleceğine yorulur.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments