Rüyada mavi erkek terliği görmek

Rüyada mavi erkek terliği görmek kendisine dert edindiği konularda büyük zararlara uğrayacağına, tüm hastalıklarını, dertlerini, üzüntülerini ve acılarını unutacağına, tüm hayatına titiz şekilde özen göstereceğine, sırlarını kimseyle paylaşmadan, açık vermeden, şartlar ne olursa olsun her şekilde dik duracağına, rahat edileceğine, aydınlığa çıkılacağına, hak yiyeceğine, kişinin her akşam bir davete ya da toplantıya gideceğine, elindeki fırsatları çok iyi değerlendireceğine, hayatında çok güzel değişimlerin  ve gelişmelerin yaşanacağına, mutluluk dolu haberler alacağına, sıkıntılarını aşacağına, komşuları arasında çok sevilen biri olacağına, çıkacağı tatilin ardından çok yeni ve başarılı fikirler elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada mavi erkek terliği gördüyseniz:

  • Sırların ağzınızdan kaçması sorunlara neden olabilir.

Rüyada mavi erkek terliği görmek içinin rahat edeceğine, stres ve yaşanacak sinir harbi yüzünden hasta olunacağına,verilen emeklerin ve yapılan sürprizlerin boşa gideceğine delalettir.

Rüyada mavi tuvalet terliği kendisine miras yolu ile kalacak bir arsa veya tarlanın satışından sonra yüksek meblağlar kazanacağına, uzun zamandan beri sürdürülen hayallerin kaybedileceğine delalet etmektedir.

Rüyada mavi ev terligi görmek bir sebeple borcun gittikçe artacağına, ona göre davranacağına yorulmaktadır.

Rüyada mavi banyo terliği görmek sağlığın bozulacağına, hayallerinin gerçekleşeceğine ve kişinin ideallerine ve de hedeflerine ulaşacağına işaret eder.

Rüyada erkek terliği görmek sorunlarını çok kısa bir zaman içinde ortadan kaldıracağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde kendisini çok iyi bir yerde bulacağına ve bu sayede çalışmalarını daha çok kişiye ulaştırabileceğine, ayıplanacağına, dışlanacağına ve kötü bir insan olarak görüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada kadının erkek terliği giymesi iş hayatının ve aile hayatını düzene gireceğine ve mutlu olunacağına, kendisine yatırım getirecek işlerden istediği sonucu alamayacağına böylece ümitlerini, cesaretini ve kendine olan özgüvenini de yitireceğine alamet etmektedir.

Rüyada mavi bebek terliği ilerleyeceğine, bilgi sahibi olacağına, rüya sahibinin istediği gibi bir işe kavuşacağına ve sorunlarının üstesinden hızlı bir şekilde geleceğine alamet eder.

Rüyada mavi tuvalet terliği görmek yaşamının da düzene gireceğine, sıkıntıların bu sayede aşılacağına, dertlerin biteceğine işaret eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments