Rüyada kuyuda görmek

Rüyada kuyuda görmek elinin darlık içinde kalacağına, toplum tarafından el üstünde tutulacağına, kendisinin de bu duruma kırılacağına, hayallerini sürekli erteleyeceğine, yakın bir zamanda kalbine göre birisini bulacağına, çok büyük başarılar elde edileceğine, aile bireyleri ilgili olarak sevinçli bir haber alınacağına, sakin bir ruh hali içinde atlatacağına, bir sebeple diğer insanlar ile arasının açılacağına delalet eder.

Rüyada kuyuda gördüyseniz:

  • Vereceğiniz kararlarda tecrübelerinizi ön plana almanız gerekiyor.

Rüyada kuyuda su görmek şans ve kısmet elde edeceğine, böylelikle sosyal ilişkilerinin de güçleneceğine ve psikolojik olarak rahatlayacağına tabir olunur.

Rüyada kuyuda lav görmek ona yakınlaşmaya çalışacağına, içini açmaya karar vereceğine, dost ya da akraba ile ilgili olarak alınacak kötü haberlerden ötürü çok zor zamanlar geçirileceğine delalet eder.

Rüyada kuyuda yüzmek çok mutsuz olacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından çabucak kurtulacağına yorulur.

Rüyada kuyuda kar görmek sorunlarının çözümü için yeni yollar arayacağına, gelirini ve rızkını kaybedeceğine yorulmaktadır.

Rüyada kuyuda görmek dünyanın güzelliklerinin farkına varacağına, bir anda büyük bir borç batağının ortasına düşüleceğine işaret eder.

Rüyada kuyuda süt görmek işinde büyük başarılar alacağına, gelirinin artacağına ve yüzünün güleceğine, yakın bir kişinin yakalanacağı bir hastalık yüzünden üzüntü duyulacağına rivayet eder.

Rüyada kuyuda bulanık su görmek çok uzun bir zaman boyunca her işinde büyük başarılar kazanacağına, kişinin karşısına çıkan her türlü engeli aşarak, pes etmeden yoluna inanç ve azim içinde devam ederek, istediği başarıya kavuşacağına inanılır.

Rüyada kuyuda duru su görmek hayırlı bir iş kapısının açılacağına, kaçan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, büyük kazançlar elde edileceğine rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments