Rüyada kurumuş salatalık görmek

Rüyada kurumuş salatalık görmek aydınlık bir geleceğe ulaşılacağına, sıkıntıların ve sorunların ortadan kaldırılacağına, kırk yıllık hatırı bir kelime ile sileceğine, alınan yardımların pek yarar sağlamayacağına, maddi durumun düzeleceğine, kendisi için çok hayırlı bir işe girdiği bir dönemde büyük zarar edeceğine ve yakın zaman içinde bazı tartışmalar yaşanacağına, üzerindeki kısmetsizliğin ve uğursuzluğun kaybolacağına, övgü dolu güzel ve gurur verici sözler işiteceğine işaret eder.

Rüyada kurumuş salatalık gördüyseniz:

  • Sizi rahatlatacak aktivitelerle vakit geçirmelisiniz.

Rüyada kurumuş salatalık görmek sevdiği kişilerden bazı konularda ihanet göreceğine, eline geçen fırsatların boşa çıkacağına, binbir türlü zahmet çektiği bir işte başına gelen kötü olayların kısa süre içinde düzeleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada salatalık tarlasında salatalık yemek elinin kolunun bağlanacağına, aile büyüklerinden birinin başının sıkışması üzerine kendisine yardımcı olunacağına, çıkan bazı dedikodular yüzünden kötüye giden evliliğin düze çıkması için uzun uğraşlar verileceğine işarettir.

Rüyada salatalık tarlasından salatalık yemek bir sebeple büyük tartışmalar yaşanacağına, yakın bir zaman içinde evde huzurun kalmayacağına ve aile büyüklerinin de bu duruma üzüleceğine, düştüğü zor durumdan kurtulacağına işarettir.

Rüyada kurumuş gül yaptığı işler sayesinde kazancının ve malının daha da artacağına, işlerindeki verimin, bereketin ve karın artacağına, kişinin eline daha fazla gelir geçeceğine yorulur.

Rüyada kurumuş kan görmek bir sebeple bu kişiyle aranın açılacağına, iş konusunda hayırlı bir adım atılacağına ve kaçan fırsatların tekrar elde edileceğine işaret eder.

Rüyada kurumuş su görmek başına gelecek bir kötülüğü fark ederek, ona göre davranacağına, kontrolü ve inancı elden bırakmayacağına yorulur.

Rüyada kurumuş tarla ruhsal olarak epey ilerleme kaydedileceğine, yaşanan memnuniyetsizliğin bir süre daha devam edeceğine ve bu süreç içinde iletişimde sorun yaşanacağına inanılır.

Rüyada kurumuş ot toplamak çok fazla zarara sebep olmayacağına, bu sayede kişinin hiçbir üzüntü ve sıkıntı yaşamayacağına, çok büyük başarılar kazanacağına ve huzura ereceğine, sorunlarla ve sıkıntılarla uğraşacak gücünden ve inancından olacağına inanılır.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments